Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kuchnia gazowo-elektryczna Amica EP0703 - wymiana termostatu?!

04 Sty 2012 21:02 6882 2
  • Poziom 8  
    Witam!
    Mam problem z piekarnikiem w tej kuchence Amica. W pewnej chwili przestała po prostu grzać. Zarówno góra jak i dół. nie świeci się też kontrolka na pokrętłem wyboru temperatury (świeci się natomiast na pokrętłem wyboru trybu grzania).
    Doczytałem na Elektroda.pl że pewnie padł termostat, nijak nie mogę go jednak zlokalizować. W innych piekarnikach jest tuż pod pokrętłem temperatury przykręcony śrubkami w komorze piekarnika. U mnie w tym miejscu znajduje się lampka oświetlenia komory. Żadnej rurki etc.
    Chciałbym sam wymienić ten termostat ale nie wiem gdzie to cholerstwo może być.
    Ktoś może pomóc?

Z góry dzięki!!
  • Poziom 28  
    Nie rozumiem. Jest pokrętło od ustawiania temperatury a nie ma za nim termostatu? :D :D
  • Specjalista AGD
    pietja10 napisał:
    Witam!
    Mam problem z piekarnikiem w tej kuchence Amica. W pewnej chwili przestała po prostu grzać. Zarówno góra jak i dół. nie świeci się też kontrolka na pokrętłem wyboru temperatury (świeci się natomiast na pokrętłem wyboru trybu grzania).
    Doczytałem na Elektroda.pl że pewnie padł termostat, nijak nie mogę go jednak zlokalizować. W innych piekarnikach jest tuż pod pokrętłem temperatury przykręcony śrubkami w komorze piekarnika. U mnie w tym miejscu znajduje się lampka oświetlenia komory. Żadnej rurki etc.
    Chciałbym sam wymienić ten termostat ale nie wiem gdzie to cholerstwo może być.
    Ktoś może pomóc?

Z góry dzięki!!

Termostat jest przykręcony do panelu przedniego -tam gdzie są wszystkie pokrętła.
    Do komory piekarnika idzie czujka termostatu.