Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
OptexOptex
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki alarm kupić, aby spełniał poniższe wymagania?

05 Jan 2012 00:57 1221 3
  • Level 10  
    Witam dzisiaj włamali mi się kolejny raz do samochodu więc chce poprawić błędy zmieniając centralny zamek na alarm tylko nie mogę znaleźć odpowiedniego.
    Poszukuje Alarmu oprócz podstawowych funkcji:
    trzy lub cztero przyciskowe piloty najlepiej typu scyzoryk
    funkcje jakie powinien mieć
    - podwójny impuls otwierania zamka (otwieranie zamka i otwieranie szyb)współpraca z modułem Proxima SSM2

- podwójny impuls zamykania zamka (zamykanie zamka i zamykanie szyb)współpraca z modułem Proxima SSM2

- dodatkowy kanał podwójnym impuls (otwieranie bagażnika i otwieranie klapki paliwa)
    - oraz albo dodatkowy kanał na czwartym przycisku albo możliwość poprzez czasowa sekwencja przycisków uruchomienie jeszcze jednego modułu wystarczy sygnał

do tego by posiadał takie czujnika jak

-czujniki ultradźwiękowe
    -czujniki uderzeniowy
    -oraz możliwość podłączenie krańcówek drzwi
    oraz syrene
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • OptexOptex
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    Czujniki to sprawa zewnętrzna. Ich nie bierz po uwagę, bo i tak będziesz dołączał.
    Patrzyłeś na ofertę proximy? To dobry sprzęt.
    Lepiej poszukaj czegoś mniej rozbudowanego, a pewnego w działaniu, niż jakiś dziwaczny alarm z tysiącem dodatkowych kanałów i wysypujący się co chwilę. Możesz jeszcze dokupić moduł gsm i wtedy auto będzie do ciebie dzwonić w momencie aktywacji alarmu.
  • OptexOptex
  • Level 10  
    właśnie zależy mi na tych dodatkowych kanałach
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    To bierz chińczyka, co ma pierdylion dodatkowych kanałów. Tylko potem nie płacz, że się wiesza, że fałszywie alarmuje, że ma dziury w funkcjach...