Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z uzbrojeniem poprzez timer

jjjanek 05 Sty 2012 10:52 860 2
  • #1 05 Sty 2012 10:52
    jjjanek
    Poziom 18  

Witam posiadam centralę integra 64, w niej mam ustawione 4 strefy. Niestety nie mogę poradzić sobie ze strefą 1(parter) jest to strefa ustawiona, jako Sterowana Timerem.
    Podczas uzbrajania nocnego o godz. 23: 00 do 06: 00 timer 4 uzbraja mi, jako 1-(Pełne + blokady) czas na wyjście z tej strefy mam ustawione na 20s., Jeśli nie wyjdę oznacza to, że jestem w domu i zostaną zablokowane wejścia (3szt) bym mógł poruszać się po domu bez wywołania alarmu i jest ok tak jak chcę.
    Gdy Rano wyjdziemy do pracy System załącza tą strefę po naszym wyjściu około 1 godzinypo wyjściu (timerem nr 5(0-Pełne załączanie) i tu jest problem nie uzbraja mi całej strefy, (bo nie ma sygnału z czujki wyjścia i myśli, że jesteśmy w domu i wprowadza blokadę na te 3 pomieszczenia. Jak zrobić by na noc załączał, jako z blokadą a na dzień załączał pełne czuwanie Dziękuje za pomoc i pozdrawiam
    Czas wyjścia ze strefy ustawiony na 20 s jeśli wprowadzę 0 s to jest ok ale w nocnej porze nie blokuje mi tych 3 pokojów bym mógł poruszać się

0 2
  • Pomocny post
    #2 05 Sty 2012 11:04
    crunky
    Specjalista - CCTV i Alarmy Stacjonarne

Zrób dodatkową strefę, przypisz do niej linie wirtualne w następujący sposób: linia blokowana w strefie A -> wyjście (wskaźnik naruszenia) -> wejście zależne od wyjścia w strefie B
    Po wyjściu zazbrajaj strefy A i B.

0
  • #3 05 Sty 2012 15:41
    jjjanek
    Poziom 18  

crunky serdecznie dziękuje po przyjściu z pracy przetestuje

0