Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaką kupić lodówkozamrażarkę Polar?

tw57 05 Sty 2012 12:47 2053 8
  • #1 05 Sty 2012 12:47
    tw57
    Poziom 9  

Witam.
    Pytanie do serwisantów
    Jaki model Polara wg Was najlepszy?
    Pozdrawiam.

0 8
  • #2 05 Sty 2012 21:10
    nares
    Specjalista AGD

tw57 napisał:
    Jaki model Polara wg Was najlepszy

Polar to Whirlpool - nie polecam.

0
  • #3 05 Sty 2012 23:09
    kris2
    Poziom 11  

nie chcę zaśmiecać i zakładać nowego tematu również poszukuje lodówki nie dla siebie ale sprawa ważna i pilna sprawa ma się w ten sposób że mała kasa spore wymagania:
    - 175-185cm
    - na kilka lat bez awaryjna
    - No Frost
    - kolor srebro/inox
    - budżet 1500zl

czy coś takiego istnieje ?

czy wybijać z głowy i namawiać na zwiększenie budżetu bądź innych wymagań?

0
  • #4 06 Sty 2012 02:11
    Pawel1812
    Poziom 26  

Każda spełni wymóg bezawaryjności na kilka lat jak będzie mieć 5 lat gwarancji. Warto za 200 zł gwarancję przedłużyć. W razie rozszczelnienia parownika zwykle otrzymuje się w ramach gwarancji nową lodówkę.

0
  • #6 06 Sty 2012 22:45
    tomusia
    Poziom 10  

Kup sobie Samsunga z serii Grand ,produkowana we Wronkach,,nie wiem co koreańcy zrobili ,ale mocno zainwestowali w tą fabrykę ..Prawdziwy No Frost nie ma skraplacza z tyłu w postaci siatki ,tylko ma ścianę i oddaje ciepło bokami.Bo tak wygląda zaprojektowana od początku do końca prawdziwa lodówka NO Frost ,,te z siatką to przeróbka lodówki samo odmrażalnej na NO Frost i wygląda to za nieciekawie, bo jest głośna..W Saturnie mają chyba jeszcze fajnego Granda za 1649 zł w jasnym inoxie, bez komór zero ale ,naprawdę nie ma się do czego przyczepić ,żadna pianka nie wystaje na sklejeniach,uszczelki trzymają jak się należy.Zarówno Whirlpool czyli Polar ,ani polski łódzki Indesit nie mają doświadczenia w No Frost..

0
  • #7 06 Sty 2012 23:55
    robcook
    Poziom 13  

Ja swojego indesita No FROST kupiłem prawie 3 lata temu. Na razie zero problemów. Teraz szukam modelu dla rodziców i 5 lat gwarancji mnie przekonuje. A o jakim doświadczeniu mówisz? Nie wydaje mi się że np. Samsung dłużej produkuje takie lodówki niż inne firmy.

0
  • #8 07 Sty 2012 04:03
    tomusia
    Poziom 10  

Mowię ,że lodówki No Frost przerabiane z samo odszranialnych nigdy nie będą tak dobre ,jak projektowane od początku do końca jako No Frost...weźmy na przykład pod uwagę pojemność takiej lodówki ,którą masz,przyjmuję ,że przy 185 cm masz niecałe 80 l. zamrażarki i jakieś 210 litrów w chłodziarce i taki wielki minus ,wielkie zachodzące drzwi których nie da się wstawić między meble tak ,żeby rażąco nie wystawały, w Samsungu masz ponad 100 litrów w zamrażarce i ponad 250 litrów w chłodziarce i całe 4 dB mniej na głośności ,a 3 dB to czasami znaczy 2-krotny wzrost uciążliwości ..nie jestem fanem tej firmy ..np się już przejechałem np. na telefonie i ich serwisie ,kiedy mi przestał działać i jak to się wyłgali i napisali,że jakaś korozja,ślady cieczy... co było kompletną bzdurą....taka dygresja..poracha...Ale mówię Ci jestem pod wrażeniem tych nowych lodówek z Wronek,..Indesit siada ,,mówiąc ogółem jakaś 10 -letnia przepaść technologiczna..PZ

0
  • #9 07 Sty 2012 12:57
    tw57
    Poziom 9  

Dzieki za porady.
    Pozdrawiam.

0