Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laser SF-P101N. Oczko lasera podniesie się, lekko obróci i na tym koniec.

17 Gru 2004 17:44 1879 6
  • Poziom 13  
    Witam,wymieniłem laser w wieży Lenco,kupiłem nowy rozlutowałem plombe i objaw jest ten sam co na starym czyli oczko lasera podniesie sie raz obruci lekko płytą i na tym koniec,objaw bez płyty jest normalny laser prubuje chyba ze trzy razy i dopiero wychodzi no disc,za pomoc wielkie dzięki
  • Poziom 21  
    najlepiej sprawdzic czy w tym Odtwarzaczu CD nie ma żadnych trymerów , potencjometrów na płytce , gdzię tam gdzie idzie tasiemka od lasera , w niektórych wieżach były montowane te owe trymery i przy zmianie lasera trzebało je wyregulowac
  • Poziom 13  
    poszukam i dam znać
  • Poziom 17  
    a zworka serwisowa rozlutowana? bo jak laser nowy i ma zlutowana to nic ci nie odczyta...
  • Poziom 27  
    Witam.
    Niczym nie kręć!!!Nie reguluj!!!
    Jeśli sprzet byłby sprawny to po wymianie optyki bez żadnych regulacji powinien chodzić.
    Jeśli tak nie jest znaczy się,że uszkodzone jest coś oprócz optyki.Kręcąc czymś o czym nie masz pojęcia rozregulujesz tylko serwo!!!
    Znajdź usterkę a nie trzeba będzie nic regulować.
    Wojtek
  • Poziom 17  
    z tym kreceniem sie zgodze ale sprawdz tą zworke. ja kiedys tez sie naciolem przy tym laserze - kupilem nowy i nie dzialał ale napisalem do firmy ktora to sprzedale i wyjasnili mi ze trzeba rozlutowac dwa punkty przed montarzem.
  • Poziom 39  
    Nie czytacie postów czy co przecież kolega pisze ,że rozlutował plombe myślę ,że tu ma na myśli zworkę.Mam pytanie czy wstawiłeś sam czytnik czy cały mechanizm z silniczkami?