Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy aby technics SC-EH760 zgrał

17 Gru 2004 18:53 2014 5
  • Poziom 2  
    Witam.
    W temacie jestem totalnym laikiem i oczywiscie mam problem.
    Czy żeby Technics SC-EH760 zagrał potrzebne są podłączone ze sobą wszystkie części zestawu?
    Mam wzmacniacz, cd i deck ale nie zasadnicza czesc czyli procesora dzwięku. po podlaczeni samego wzmacniacza do gniazka sieciowego na czerwono pali sie dioda stand by i tyle wciskam, pukam, stukam a wyswietlacz ani nie mrógnie - sprzęt śpi. Uf
    Wiec reasumujac czy trzeba podlaczyc ze soba wszystko czy tez jest to skopany szprzet?
    Jesli trafiony to moze ktos chcialby na czesci czy cos. Pozdrawiam
  • Poziom 36  
    Niestety nic nie poradzisz bez segmentu procesora dźwięku-tam jest całe sterowanie dźwiękiem,bez niego amplituner nie obudzi się,a pozostałę segmenty(CD i DECK)zasilanie biorą właśnie z SH-EH760.
  • Poziom 27  
    nie bira zasilania z sh-eh tylko z sa-eh bo to jest glowny segment tam jest analizator widma i glowny procesor dsp z korektorem jesli sie nie myle.mam gdzies schemat tego po podlaczeniu wszystkiego oprocz tego sheh powinno byc dokladnie tak jak mowisz sam mam ta wieze i wlasnie sprawdzilem :)
  • Poziom 2  
    Dzieki za odpowiedzi - zupelnie mnie to nie cieszy :/ myslalem ze cos sie wymodzi...trudno, zostaja zawsze głosniki :) Trzymajcie sie!
  • Poziom 27  
    z glosnikami tez nie bardzo bo zwrotnic nie mają :) hehe ale mysle ze moze jakos idzie dokupic ta czesc zestawu bo bez niej ani rusz ani selektor wejsc ani nic dzalac nie bedzie.
  • Poziom 2  
    No to teraz zupelnie mnie pogrązyłeś....:] Tzn ze nie zagraja pod inna wierza? mam jakiegos parchatego grungiga myslalem ze podlacze co by lepszy sound wystapil...ech. Wesolych świąt :)