Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nowy telewizor 32cale do 1400zł

vitus3k 05 Sty 2012 23:23 1858 6
  • #1 05 Sty 2012 23:23
    vitus3k
    Poziom 18  

Witam, mam jakiś stary GRUNDIG z wyświetlaniem numeru programu na panelu na dole, niby ma 22 lata, w środku z tablkiczki znamionowej wyczytałem, podczas pracy z niego wydobywa się taki zapach, dość intensywny, ale nie za mocno, nie jest to spalenizna ani nic w tym stylu, taki kurz? No nie potrafie tego określić, jest czysty w środku, dostałem do niego jakiś pilot, który przestał wczoraj działać, podchodzić do telewizora bo za głośno, bo koniec filmu to niezbyt fajne zadanie. Dzisiaj poczułem zbulwersowanie i zacząłem szukać telewizora, który chce kupić(wcześniej tylko patrzyłem co jest). W miejsce starego wejdzie najwyżej 32 cale więc taki chcę.
    Co do kosztów to do 1400złoty. Sklep to komputronik, nie będe chodził po jakiś media marktach, bo mam tylko 1 w miejscowości, a kompetentność pracowników tam jest zerowa (sądze tak z opowiadań znajomych), naotmiast komputronik to jedyny sklep komputerowy który ma wszystko w swoim asortymencie, są jeszcze 2 prywatne, ale tam nie ma tv. Czyli podsumowując potrzebuje tv 32cale, do 1400zł, dostępność z listy produktów komputronika i dobra konfiguracja.
    HDMI to konieczność, ponieważ mam telefon który posiada wyjście HDMI, z którego fajnie było by korzystać, usb by się przydało,i telegazeta, choć to już obojętność, marka obojętna ponieważ to i tak wszystko to samo. Sygnał mam z "kablówki", mam chyba sygnał analogowy, nawet nie wiem. Upatrzyłem tylko jeden telewizor, mianowicie taki: http://www.komputronik.pl/product/126848/RTV/Telewizory/32_Samsung_LE32D450.html . Warto takie coś zakupić? Jakieś opinie itd?

• #2 05 Sty 2012 23:58
    rzemyk244
    Poziom 12  

Ja kupiłem 4 lata temy starszy model LE32A551 a siostra kupiła parę miesięcy temu ten TV, porównywaliśmy oba ze sobą i różnica jest ogromna.Nowy ma bardzo ładne kolory i przejrzyste menu. Posiada jednak jedną wadę, rozwarstwia się obudowa, serwis przyjeżdża do domu i naprawia na miejscu, trzy razy wymieniał tą obudowę, ostatnim razem gwarantowali że zmienili technologię produkcji i problem nie powinien sie powtórzyć ale czas pokaże.

• #3 06 Sty 2012 11:35
    vitus3k
    Poziom 18  

To widać? Sama się rozwarstwia?

• #4 06 Sty 2012 12:44
    AxelNext
    Poziom 38  

W Media Markt kupiłem znajomej 32'' Samsung LE32D550 więc i w Komputroniku powinieneś za tyle kupić.
    Nowe prawo handlowe dale możliwość targowania nawet w sklepach tego typu więc powodzenia.

• #6 06 Sty 2012 19:21
    rzemyk244
    Poziom 12  

Dookoła jest przeźroczysty pasek plexi i z czasem wygląda jak popękany. Nie jest to bardzo widoczne ale napewno denerwujące

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME