Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mini Laptop 7cali nie można sformatować pamięci

06 Sty 2012 13:26 988 1
  • Poziom 17  
    Witam
    Dostałem mini laptopa 7cali z padniętym systemem i mam problem jak go włączę to tylko zaświeci się dioda od zasilania i brak reakcji, jak go zresetuje baterią i włożę win ce 6.0 to staruje normalnie i włącza się startowa wersja w chińsko-angielskim języku i odrazu wyskakuje komunikat, że nie można sformatować pamięci nand flash, co uniemożliwia mi postawienie systemu. Mam pytanie do forumowiczów czy jest jakiś sposób na te "cudo". Znalazłem w internecie instrukcje że trzeba zrobić zworkę w Strzelinie pod baterią jednak u mnie w tym miejscu jest kondensator (mam inną płytę). Po rozmowie z poprzednim właścicielem dowiedziałem się, że próbował on zainstalować androida na nim i gdy został poproszony o wyjęcie karty to się wszystko posypało. Mam nadzieję, że to odpowiedni dział i wspólnie z kolegami rozwiążę ten problem.
    Parametry tego urządzenia to:
    cpu: wm8505 300Mhz
    display: 7'' TFT 800*600
    memory: DDRII 128mb
  • Poziom 17  
    Chyba pozostaje mi przeprogramowanie pamięci jtagiem, tylko nie wiem jakiego mam użyć programu do komunikacji i co mam wgrać do pamięci, dawno nic nie programowałem więc jak by ktoś mógł mi pomóc to byłbym wdzięczny.