Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Computer ControlsComputer Controls
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Komputer nie wykrywa mi mikrofonu w kamerce internetowej?

06 Jan 2012 14:00 9627 4
  • Level 2  
    Zaczne od początku moja kamerka to Tracer nTRY HD http://www.agito.pl/kamery-internetowe/tracer-ntry-hd-cam.0.526722.html

Problem polega na tym że komputer wykrywa kamerkę pisze tak w moim komputerze (Vimicro USB2.0 UVC PC Camera) tylko że głos nie chodzi w regulacji głośności sprawdzałem to mikrofon nie jest wyciszony więc powinien chodzić.

Rozmawiam ze znajomymi na gg na skype na wideo rozmowie to mówią ze widać mnie dobrze lecz nie słychać nic;/

Wchodzą w panel sterowania--->Dźwięk i urządzenia audio--->Audio

i w nagrywanie dźwięku i nie ma nazwy kamerki tylko pisze (HD Audio rear input) a nie ma nic innego do wybrania wiecej;/

od kamerki wychodzi jeden gruby kabel który się na końcu rozdziela i podpięty jest pod usb a drugi koniec to jack i wpięty jest tak jak powinien być mikrofon w rózowe gniazdo

Nie mogłem nigdzie znalesć odpowiedzi;/ Może ktoś pomoże i zna się na tym bo ja zbytnio informatykiem nie jestem. Proszę Bardzo o pomoc:)

Chcę teraz dodać ze u mojej siostry na kompie chodzi głos i wszytko a u mnie nie;/
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Computer ControlsComputer Controls
  • Level 21  
    W Skype spróbuj wejść w Dostosuj ustawienia mikrofonu (symbol 5 kreseczek, coś w rodzaju zasięgu). Może masz tam niewłaściwie ustawione.
  • Computer ControlsComputer Controls
  • Level 2  
    sprawdzałem dopiero w rejestratorze dźwięku też nic mi nie pokazuje ani nie rejestruje dźwieku więc mi się chyba wydaje ze mi jakiegoś sterownika brakuje tylko nie wiem jakiego;/
  • Level 21  
    pabli93 wrote:
    drugi koniec to jack i wpięty jest tak jak powinien być mikrofon w rózowe gniazdo

Jeżeli ten jack podłączasz z przodu obudowy i nie działa to spróbuj podłączyć go do tylnej części komputera lub odwrotnie z tylnej części do przodu.
  • Level 2  
    i tu i tu próbowałem ściagłem teraz program Everest i może to bedzie potrzebne zeby rozwiązać problem a mianowicie moja karta dźwiękowa

VIA VT1708S @ nVIDIA nForce 7025-630a (MCP68SE) - High Definition Audio Controller PCI
    ATI Radeon HDMI @ ATI RV710/730/740 - High Definition Audio Controller PCI

nie wiem coś jeszcze wkleić potrzebnego zeby ktoś pomógł znaleść odpowiednie sterowniki do tego??