Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Omega 2,5 TDS automat 95r jak wywalić immobilizer

bolo2683 06 Jan 2012 20:36 3301 7
    bolo2683
    Level 2  
    Witam wszystkich mam problem kupiłem omege 2,5 tds w automacie i odłączyłem akumulator aby naładować po ponownym zamontowaniu auto już nie odpala a nie mam pilota od immobilizera czy wie ktoś jak to obejść lub wywalić totalnie dotarłem do centralki ale nie wiem co dalej :cry: ?
    ladamaniac
    Level 39  
    Wnoszę z wypowiedzi, że immo niefabryczne. Musisz teraz po przewodach (z reguły grubszych, takich 2,5mm² )idących z centralki dotrzeć do miejsc przecięcia oryginalnej wiązki i połączyć jak z fabryki wypuścili. Podaj nazwę immobilisera, będzie może coś prościej powiedzieć. Ale sądząc po poście szybciej będzie zaprosić jakiegoś elektryka samochodowego.
    bolo2683
    Level 2  
    Witam immo jest oryginalny metalowa puszka ze schowkiem ale zrobiłem dzisiaj pilot lecz gdy nacisne przycisk to w samochodzie mrugnie światło 3 razy a kontrolka pomarańczowa nadal miga i nie mogę odpalić :cry: masakra już nie wiem co to jeszcze może być.
    gibi600
    Level 10  
    mój kolega upuscił kiedyś kluczyk i wypadł mu taki magnesik czy tam coś z kluczyka,i też otwierał zamykał migał z pilota a nie odpalał-szczęsliwie po odnalezieniu tego czegoś i włożeniu do kluczyka zapalał-sugestia napisałeś"zrobiłem" może ci coś wypadło takie malutkie
    pozdrawiam
    ladamaniac
    Level 39  
    Fabrycznego immobilisera nie wytniesz. To problem programowy w sterowniku silnika. Nie było fabrycznych immobiliserów rozbrajanych pilotem w Oplu. Jakie masz objawy? Która kontrolka miga, Check?
    s.q
    Level 21  
    Witam, da się.
    Ale publicznie się o tym nie mówi. Pozdrawiam.
    Krawczak
    Level 31  
    Da się da tylko na stacyjce musi pisać literka B inaczej wizyta u znawcy .Pozdr

Dodano po 6 [sekundy]:
    bolo2683
    Level 2  
    Ta puszka metalowa którą znalazłem za schowkiem to jednak nie immo lecz sterownik automatycznej skrzyni biegów a nie mam żadnego ludzika nigdzie ani przycisku od immo tak jak opisują mam tylko czerwoną diodę w obudowie od stacyjki która wcale odkąd mam omege nie chodziła miga mi tylko pomarańczowa kontrolka z namalowanym silnikiem a auto nie odpala bo coś blokuje i na wtryski nie idzie paliwo pięć dni walki i nadal nic.