Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Światła obrysowe w przyczepie- podłączenie

michał1616 06 Sty 2012 22:54 4529 2
  • #1 06 Sty 2012 22:54
    michał1616
    Poziom 6  

Witam. Szukałem na forum ale nie znalazłem odpowiedzi, a chodzi mi oto że jak mam zamontowane w przyczepie światła obrysówki to czy mogę się wpiąć do kabla od światła pozycyjnego czy lepiej wpiąć się dopiero w puszcze hermetycznej na pozycyjnych, bo gdy zaświecę światła pozycyjne to i żeby się zaświeciły obrysówki ? Oto schemat jak ja to bym myślał

Światła obrysowe w przyczepie- podłączenie

Masę poprowadził bym od ramy, czy może lepiej by było masę wziąć z puszki hermetyczne czyli wpiąć się pod wolny pin (pozycję)?
    Mam nadzieję że udzielicie mi odpowiedzi [/img]

• #2 06 Sty 2012 23:09
    SauerMauser
    Poziom 21  

michał1616 napisał:
    [...] czy może lepiej by było masę wziąć z puszki hermetyczne czyli wpiąć się pod wolny pin (pozycję)?

Pozycja nie jest masą. Jeżeli lampy instalujesz bezpośrednio do ramy, to masę możesz pociągnąć ze śrub lampy. Wolny pin również może posłużyć jako dawca masy, jeżeli będzie miał styczność z ramą, normalnie jest odizolowany od podłoża. Nie mniej sposób jak zademonstrowałeś również powinien zaiskrzyć (czyt. zadziałać). :-)

• #3 07 Sty 2012 00:35
    michał1616
    Poziom 6  

Z tą masą to mi właśnie chodziło żeby wziąć z tego wolnego pinu który byłby zasilany masą że śrubki mocującej puszkę.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME