Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie mogę otworzyć niektórych stron internetowych

07 Sty 2012 03:26 21471 5
  • Poziom 8  
    Jak w temacie mam dość dziwny problem a mianowicie nie mogę otwierać niektórych stron, pokaże na przykładzie jak to wygląda
    wpisuje jakieś hasło, pokazuję mi się nawet w googlach miniatura strony, a gdy chcę otworzyć stronę to wyskakuję coś takiego

i tak na każdej przeglądarce, strony są różne, kiedyś nawet nie mogłem otworzyć filmu na youtube, problem jest dziwny ale proszę o poradę
    nie wiem czy problem dotyczy mojego komputera w zakresie połączenia internetowego czy jest to kwestia jakiegoś wirusa?
    jadę na laptopie samsung p560, modem zte631, internet playonline, system windows xp professional oczywiście service pack 3.
  • Poziom 12  
    Niektórych?,zobacz w opcje internetowe>zawartoś może tam masz poblokowane
  • Poziom 31  
    Jakiego masz dostawcę internetowego?
    DNS masz automatyczny czy stały?
    Zainstaluj sobie adobe flash player.
    Sprawdź na innych przeglądarkach. Wyczyść pamięć przeglądarek.
    Zaktualizauj sobie przegladarki do najnowszych wersji i dla testu na moment wyłącz program antywirusowy.
  • Poziom 9  
    Zapewne masz poblokowane porty. Napisz do ISP, albo zadzwoń będzie szybciej i spytaj co jest nie tak.gry mmo
  • Poziom 43  
    pheonix999 napisał:
    Zapewne masz poblokowane porty. Napisz do ISP, albo zadzwoń będzie szybciej i spytaj co jest nie tak.gry mmo

Jakby miał zablokowane porty danej usługi, to nic by nie pracowało - żadna strona. Komunikat połączenie zresetowane sugeruje też poprawnie działające DNS, ale to nie jest reguła - można spróbować podmienić.
    Trochę dziwna sprawa - czy kombinowałeś coś z systemem? Ulepszacze jakieś, etc. Spróbuj uruchomić komputer w trybie awaryjnym z obsługą sieci i sprawdzić, czy nadal wystąpi problem
  • Poziom 8  
    w opcjach internetowych nie mam nic zablokowanego ....
    pisałem już że internet jest w playonline, flash player jest aktualizowany, cookies i pliki tymczasowe czyszcze nie zbierają się.....
    ale wiecie co do blokowania portów, użyłem kiedys tego wynalazku
    http://www.dobreprogramy.pl/Windows-Worms-Doors-Cleaner,Program,Windows,11744.html
    czy to może być tego wina?
    z systemem nic nie kombinowałem bo nie znam się :(