Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z panelem Pioneer DEH-P7100R

szefoszefo 17 Gru 2004 23:25 1982 9
  • #1 17 Gru 2004 23:25
    szefoszefo
    Poziom 10  

Miga mi, lub wyświetla tylko część informacji na wyświetlaczu (jak miga to cały panel łącznie z podswietleniem przycisków, w innym przypadku wyświetla część informacji w pionowych pasach). Pomaga jeżeli przytrzymam palcem panel w lewym górnym rogu (koło pzycisku DISP i ENT), można też trzymać do połowy panela, też pomaga, ale w rogu jest największa skuteczność. Czym to może być spowodowane? Ile może kosztować naprawa tego? Problem dotyczy radia Pioneer DEH-P7100R z wyświetlaczem OEL.
    PS moża gdzieś kupić same przyciski numeryczne (1-6) do tego panelu?Jak tak to za ile?

0 9
  • #2 17 Gru 2004 23:32
    olecki
    Poziom 27  

jak to jest z panelem to pasuje sprawdzic zlacze-jak z tasma to tasme-panel tez pasuje przegladnac-jak go nosiles ze soba i upadl to wiesz gdzie szukac-powinno sie na zimnych lutach skonczyc-ewentualnie na tasmie jak takowa jest

0
  • #3 18 Gru 2004 09:52
    c280
    Poziom 27  

na bank zerwana taśma w panelu łącząca wyświetlacz a płytką .bardzo misterna naprawa.przy nieuwadze można zniszczyć taśmę nieodwracalnie.koszt wyświetlacza ok 700 zł.

0
  • #4 18 Gru 2004 10:45
    szefoszefo
    Poziom 10  

Właśnie tej taśmy od wyświetlacza nie jestem pewien bo miga mi też czasami podświetlenie klawiatury.

0
  • #5 18 Gru 2004 10:52
    c280
    Poziom 27  

obejrzyj pod lupą dokładnie cały panel moze są dwie usterki .jeśli ten panel jest po upadku to wszystko jest możliwe.co do wyświetlacza to i tak stawiam na taśmę.

0
  • #6 19 Gru 2004 23:28
    gobio
    Poziom 24  

Potwierdzam opinie C280.
    Bardzo częste uszkodzenie w radioodtwarzaczach firmy Pioneer z wyświetlaczem OEL.
    Przerwana taśma łącząca wyświetlacz OEL z płytką elektroniki panela.
    Do zrobienia jeżeli wcześniej nie trafiło w ręce "kowala" :shocked!:
    Co do przerywania podświetlenia klawiatury to może być zupełnie inne uszkodzenie .

0
  • #7 20 Gru 2004 00:28
    szefoszefo
    Poziom 10  

Jakby coś to dało to mogę udostępnić skany wnętrza tego panela, ale myślę, że to nic nie pomoże, więc nie ma co zaśmiecać elektrody.
    Wie może ktoś gdzie taki panel można naprawić w Lublinie? Ile za takie coś mogę zapłacić (pytam się żebym nie przepłacił). Występują w sprzedaży same obudowy do paneli ewentualnie same przyciski numeryczne (1-6), jak tak to w jakiej cenie (przybliżona wartość)? Niestety kiepska jest jakość tych przycisków - ze trzy połamane (nie wiem jak ja to zrobiłem).
    Pomogło by może coś jakbym coś podłożył (żeby lepiej przycisneło) pod miejsce łączenia tej tasiemki z panelem? Miało by to jakieś negatywne skutki na ewentualną poźiejszą naprawe?

Dzięki za odpowiedzi.

0
  • #8 20 Gru 2004 11:08
    olecki
    Poziom 27  

Skontaktuj sie na priv z djlj24-on jest z Lublina-napewno pomoze
    Pozdrawiam

0
  • #9 17 Cze 2008 22:19
    nerc
    Poziom 9  

Witam,
    mam podobny problem tylko że w radyjku P6800MP (panel wyświetla wszystko w pionowych paskach, panel po upadku), czy znacie kogoś z Łodzi, kogo można mi polecić?

0
  • #10 07 Wrz 2009 00:09
    yaroor
    Poziom 1  

Mam taki sam problem z DEH-P7600MP może jakieś namiary na kogoś w Radomiu??

0
  Szukaj w 5mln produktów