Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

orange freedom - słaba prędkość pobierania plików

agnel666 07 Sty 2012 19:28 1685 2
  • #1 07 Sty 2012 19:28
    agnel666
    Poziom 1  

witam mam taki problem z internetem: wg umowy mam 2 mb w Orange Fredom internet przewodowy prędkość pobierania plików jest żenująca bo 20 kb/s . gdy miałem 1 mb prędkość pobierania to było 127 KB/s . na speed teście dostałem takie wyniki : download mbps 1.8 ping:67 ms choć nie dochodzi do 2 mb do końca. macie jakieś pomysły co może być przyczyna ze prędkość pobierania jest taka zła ? czasami tylko późno w nocy prędkość się zwiększa ale bardzo rzadko,,,

modem combo ZTE ZXDSL 831All.. przeglądarki używam Mozilla firefox, choć sprawdzałem również Chrome. nic z p2p nie używałem
    Prędkość Łącza Downstream(kb/s) 2495
    Margines szumu (db) 21.3
    Tłumienie (db) 52.0
    Moc wyjściowa(dBm) 10.9

TEST 1 mb - prędkość pobierania 60 KB/s

0 2
  • #3 07 Sty 2012 19:41
    krzych66
    Poziom 27  

agnel666 napisał:
    witam mam taki problem z internetem: wg umowy mam 2 mb w Orange Fredom internet przewodowy prędkość pobierania plików jest żenująca bo 20 kb/s . gdy miałem 1 mb prędkość pobierania to było 127 kb/s . na speed teście dostałem takie wyniki : download mbps 1.8 ping:67 ms choć nie dochodzi do 2 mb do końca. macie jakieś pomysły co może być przyczyna ze prędkość pobierania jest taka zła ? czasami tylko późno w nocy prędkość się zwiększa ale bardzo rzadko,,, proszę o pomoc
    Kolego nie da się tego co napisałeś czytać,używaj poprawnych jednostek kb,kB,poczytaj jaka jest różnica pomiędzy tymi jednostkami.Zrób test ściągania pliku z ftp://ftp.atman.pl/ .Podaj parametry synchronizacji lini z modemu.

0