Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 206 1,4 benzyna, nie odpala

crunck 08 Sty 2012 04:04 5838 3
  • #1 08 Sty 2012 04:04
    crunck
    Poziom 10  

Witam wszystkich forumowiczów

Pacjent to 206 1.4 75km z 2006r. z CAN (mux) z przebiegiem 10.000km

Problem polega na tym że samochód został postawiony na parkingu na 4 dni i teraz nie odpala. Akumulatora jest dostatecznie naładowany.
    Auto trafiło do warsztatu, gdzie padła diagnoza: uszkodzone BSI.
    Bezpieczniki sam osobiście sprawdzałem miernikiem i wszystkie wyglądały na sprawne w kabinie jak i pod maską. (bez tych grubych, które są w bsm)

Teraz jest pytanie, gdzie w Warszawie lub okolicach oddać autko do naprawy żeby robili to ludzie, którzy mają o tym pojęcie, wzięli normalne pieniądze i dali gwarancję na naprawę ??
    Jeszcze dodam że wszystko działa... szyby, kierunki, wycieraczki, światła itd. Po przekręceniu kluczyka słychać pompę paliwa. Objawy: przekręcam kluczyk, zaczyna kręcić po 2 sekundach kręcenia rozrusznikiem tak jakby odcinało prąd z zegarów, jest piknięcie, wskazówki znowu się podnoszą rozrusznik cały czas kręci ale nic się nie dzieje.

Na włączonym zapłonie słychać przepustnicę, taki pisk. Nie wiem czy on być powinien czy nie ... słyszalny z odległości około 30 cm od przepustnicy …

Czy ktoś ma jakiś pomysł co mogło się stać ??

Pozdrawiam i dziękuję z góry za pomoc

• #2 08 Sty 2012 09:22
    424165
    Usunięty  
  • #3 08 Sty 2012 15:37
    crunck
    Poziom 10  

Witaj

Przeczyszczę, natomiast tam mimo rocznika wszystko wygląda jakby pug wyjechał tydzień temu z fabryki :/

Jutro planuję go przetransportować do warsztatu gdzie mają peugeot planet ... tylko nie mam pojęcia do którego :/

Może ktoś coś podpowie ??

• #4 01 Lut 2012 23:03
    crunck
    Poziom 10  

Wymieniony został moduł BSI. Samochód śmiga :)

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson