Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nawigacja samochodowa passat b6 nie moge wgrac Firmware

dciesla 08 Sty 2012 08:43 5673 4
  • #1 08 Sty 2012 08:43
    dciesla
    Poziom 12  

Witam mam duży problem ze swoim nowo sprowadzonym passatem b6,

Jest to autko z 2006 roku posiada w sobie duża kolorowa nawigacje, na oryginalnej mapie tej co dolaczona byla do autka , mowie tu o mapie Niemiec nawigacja działa bez problemu.

Z postu poniżej ściągnołem wszystko co trzeba do odpalania nawigacji z mapami polskimi i z polskim jezykiem, jest to pos tez z Elektrody.

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1560861-0.html

Z postu pierwszego ściągnołem Firmware_MFD2_DVD.rar

z postu trzynastego ściągnołem UNLOCKA

z postu 12 ściągnołem mapy v7.

Zakupiłem czyste płyty DVD w tym jedną płyte DVD+R DL do samych map.

Na pierwszą płyte nagrałem obraz płyty za pomocą programu ImgBurn z prędkością 2,4

na drugą płyte nagrałem UNLOCKA w ten sam tez sposób

i poszedłem do autka sprawdzić,

włożyłem płyte do nawigacji DVD i zapaliłem zapłon i nacisnośem gózik NAVI i czekam, i czekam, po jakieś minucie na nawigacji pokazał się napis CD ERROR.

myśle cos zle nagrałem ide do domu nagrywam od nowa Firmware_MFD2_DVD.rar

i znów do autka i znowu ten sam komunikat..

Co robie zle może ktoś mi podpowiedzieć, a może ma znazcenie jaki był wcześniej soft lub coś innego, z nawigacji odczytałem że ma jakis 28..

prosze napisać może coś inaczej sie wgrywa te obrazy płyt może inny program.

bawie sie juz pare godzin i nie moge przeprowadzić aktualicacji oprogramowania a unlocka jeszcze nie wgrywałem....

Dodano po 1 [minuty]:

Jak nagrywałem Firmware_MFD2_DVD.rar, oczywiście nagrywałem obraz płyty na nowa CD nie plik RAR.....

Pisownia do poprawy lub znajdzie się w koszu.
    3.1.13. (10.9, 15) Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych. [damiancz]

0 4
  • #2 08 Sty 2012 12:23
    picia22
    Poziom 27  

Niestety kolego wszystko nie tak robisz przeczytaj dokładnie co i jak zrobić.i Podaj model twojego radia bo w opisie masz ze chcesz wgrać firmware a piszesz o mapie to w końcu co chcesz wgrać

-1
  • #3 08 Sty 2012 18:57
    dciesla
    Poziom 12  

Wszyscy piszą że jak chce sie mieć nawigacje wersji v7 ze spolszczeniem samej nawigacji to trzeba przeinstalować firmware na wersje 30, wgrac unlocka i na koncu nagrac mapy na plyte DVd i to wlasnie chce zrobić....
    poniżej podaje dane te co mogłem zczytac z nawigacji jak nacisne INFO na niej...

mam nadzije ze te dwa obrazki coś pomoga mi wytłumaczyć....

0
  • #4 09 Sty 2012 11:57
    jarek1258
    Poziom 16  

Nie czyta Ci mapy bo masz nawigację DX a nie DVD

0
  • #5 09 Sty 2012 19:08
    dciesla
    Poziom 12  

a z kad ściągnąc mapy do tej nawigacji DX, bo spolszczenie znalazłem...

0