Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

zakłócenia na wzmacniaczu przez radio CLARION

08 Sty 2012 12:58 783 2
  • Poziom 10  
    Witam! Mam problem z radiem Clarion cz209e6, a mianowicie jakaś jego usterka powoduje znieksztacenia na wzmacniaczu PYLE. Jak podłączam telefon bezpośrendio do wzmaka to gra normalnie, czysto. I tu pojawia się kolejna zagwozdka, Clarion daje 12 mies. gwar, a unijnie należy 24 mies. na niezgodność z umową, radio było kupione w sklepie internetowym nowe w dniu 02.03.2010. Czy opłaca mi się wysyłać radio na niezgodność z umową czy lepiej pójść do serwisu Car Audio żeby naprawili. W sumie już od dłuższego czasu miałem z tym problem, ale owinąłem kawałkiem skrętki miedzianej wyjście z radia na wzmacniacz i połączyłem z obudową radia i problem minął, a teraz znowu wrócił.
  • Poziom 10  
    Telefon jest w kieszeni, więc to napewno nie jego wina, w takim razie musiałbym go chyba wozić w bagażniku. A co do zakłóceń to są nawet na zgaszonym aucie i słychać nawet jak silniczki radia pracują
  • Poziom 10  
    Telefon w odległości 15m od samochodu i dalej są zniekształcenia, możliwe, że to wina słabej masy? mam niby pociągniętą z aku, ale możliwe, że jest słaby styk