Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

pralka bosch maxx WFL 1200

czarek121 08 Jan 2012 13:42 5984 6
Bosch
    czarek121
    Level 10  
    Witam ! Mam problem z pralką,tzn. po ustawieniu na np. 60 stopni i załączeniu ,pobiera wodę ,załącza się i chwilę pracuje a następnie przerywa cykl i wyświetla / gotowa do pracy/ po kilku krotnym zastartowaniu idzie już do końca bez przerw, niekiedy zdarza się że po uruchomieniu przejdzie cały cykl bez problemu,co może być uszkodzone ?
    Pozdro !
  • Bosch
    dzimi
    Moderator
    Do sprawdzenia hydrostat, silnik.
  • Bosch
    czarek121
    Level 10  
    Hydrostat wydaje mi się że sprawny,załącza i wyłącza pobór wody - dobrze, co do silnika ,to co musiałbym przy nim sprawdzić ?
    dzimi
    Moderator
    Poszukaj podobnych tematów na forum - co dotyczy tych pralek parę tematów było już przerobionych.
    User removed account
    User removed account  
    robertstrażak
    Level 2  
    Wita <M>L\m!
    Proszę was o pomoc drodzy koledzy.
    Otóż jestem posiadaczem pralki bosch 1200 wfl.Padła mi grzałka wymieniłem chodziła mi przez pół roku...po pewnym czasie zaczeły mrugać diode(czerwone) w końcu padła i nie dawała oznak życia.Poczytałem na forum i rozebrałem programator i przelutowałem nowe diody na płytce,chodził chodził aż w końcu padła,lecz teraz wymieniłem diody i rezystor który był spalony (cały się spalił/czarny) i układ scalony tup TOP209P,poskładałem wszytko podłączyłem i niestety NIEPOWODZENIE!.Programtor nie daje zadnych oznak życia.Pomóżcie,podeślijcie jakąś myśl co mogę jeszcze wymienić żeby to ruszyło.
    czarek121
    Level 10  
    Sorry -długo mnie nie było,co do grzałki to sprawdzałem / nastawiłem na 90 stopni i grzeje mocno, na razie temat się uspokoił i jakoś chodzi ,co parę prań powtarza się przeskakiwanie z pracuje na gotowa do pracy,ale po ponownym zastartowaniu już idzie do końca !