Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pralka bosch maxx WFL 1200

08 Sty 2012 13:42 5696 6
  • Poziom 10  
    Witam ! Mam problem z pralką,tzn. po ustawieniu na np. 60 stopni i załączeniu ,pobiera wodę ,załącza się i chwilę pracuje a następnie przerywa cykl i wyświetla / gotowa do pracy/ po kilku krotnym zastartowaniu idzie już do końca bez przerw, niekiedy zdarza się że po uruchomieniu przejdzie cały cykl bez problemu,co może być uszkodzone ?
    Pozdro !
  • Moderator
    Do sprawdzenia hydrostat, silnik.
  • Poziom 10  
    Hydrostat wydaje mi się że sprawny,załącza i wyłącza pobór wody - dobrze, co do silnika ,to co musiałbym przy nim sprawdzić ?
  • Moderator
    Poszukaj podobnych tematów na forum - co dotyczy tych pralek parę tematów było już przerobionych.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    Wita <M>L\m!
    Proszę was o pomoc drodzy koledzy.
    Otóż jestem posiadaczem pralki bosch 1200 wfl.Padła mi grzałka wymieniłem chodziła mi przez pół roku...po pewnym czasie zaczeły mrugać diode(czerwone) w końcu padła i nie dawała oznak życia.Poczytałem na forum i rozebrałem programator i przelutowałem nowe diody na płytce,chodził chodził aż w końcu padła,lecz teraz wymieniłem diody i rezystor który był spalony (cały się spalił/czarny) i układ scalony tup TOP209P,poskładałem wszytko podłączyłem i niestety NIEPOWODZENIE!.Programtor nie daje zadnych oznak życia.Pomóżcie,podeślijcie jakąś myśl co mogę jeszcze wymienić żeby to ruszyło.
  • Poziom 10  
    Sorry -długo mnie nie było,co do grzałki to sprawdzałem / nastawiłem na 90 stopni i grzeje mocno, na razie temat się uspokoił i jakoś chodzi ,co parę prań powtarza się przeskakiwanie z pracuje na gotowa do pracy,ale po ponownym zastartowaniu już idzie do końca !