Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi A4 b5 Centralny zamek

08 Sty 2012 23:25 9067 10
  • Poziom 9  
    Witam serdecznie jestem nowym uzytkownikiem forum ... i zarazem swiezym posiadaczem audi a 4 b5 1.6 gaz 96 r Mam problem z centralnym zamkiem a mianowicie w ogole nie reaguje :/ bezpieczniki ok zasilanie dochodzi do pompy silnik w pompie dziala ale tylko jak bezposrednio podlacze zasilanie do silnika ... jednakze jak podlacze zasilanie do tych bolcow (cienki i gruby) nie ma zadnej reakcji po przekreceniu kluczyka slychac tylko takie cykniecie w pompie No i nie dziala podswietlenie gdy otwieram drzwi ... nie mam pojecia co to moze byc jesli macie jakies pomysly to bylbym rad o odpowiedz pozdrawiam ...

Zapoznaj się z Regulaminem i zasadami działu, w którym piszesz! Popraw temat używając funkcji ZMIEŃ! [Błażej]
  • Poziom 11  
    włącznik w zamku uszkodzony i zimne luty

loy_b OBOWIĄZKOWO popraw pisownię swoich postów! Zacznij wypowiadać się zdaniami! W twoim przypadku niezastosowanie się do polecenia skutkować będzie ostrzeżeniem w każdym tak beznadziejnie napisanym poście! [Błażej]
  • Poziom 9  
    a gdzie dokladnie jest ten wlacznik i jak wyglada i zapomnialem dodac ze z pilota tez nie dziala ...
  • Poziom 21  
    układ sterowania lampką w kabinie jest również na tej samej płycie co elektronika od pompy , sprawdź dokładnie wszystkie bezpieczniki bo możliwe że na jednym zasilaniu ten moduł nie startuje.
  • Poziom 9  
    wszystkie bezpieczniki sa ok sprawdzilem je dwa razy ... jak kupowalem to audi to sprzedajacy powiedzial ze prawdopodobnie wysiadl jaki modul :/ ale nie byl przekonany w 100% :/
  • Poziom 9  
    jest maly przelom !!! dalem ta pomke do elektryka znalazl 2 zimne luty i jedna sciezka byla prerwana w elektronice ... za pierwszym razem nie zdzialo za 2 tak ... podsumowujac raz dziala raz nie :D macie jakies pomysly co jeszcze moze byc nie tak ??
  • Poziom 9  
    sprawa wyglada nastepujaco : pomka dzala tylko gdy lekko ja pukne :/ styki przy kablach sa ok ...
  • Poziom 9  
    Witam wszystkich. Jako, że nie znalazłem nic bliższego mojemu problemowi z centralnym w A4 - zdecydowałem, że napiszę tutaj. Za błędy lub niewiedzę z góry przepraszam.
    Mam dość niespotykany problem z centralnym zamkiem w Audi A4 B5 z 1995 roku. Otóż przy zamykaniu/otwieraniu samochodu zarówno z kluczyka, jak i z pilota centralny nie zawsze reaguje (tzn czasem działa, jak należy, czasem nie). Zdarza się również, że w takiej sytuacji centralny działa ciągle - naprzemiennie zamykając i otwierając wszystkie zamki, dopóki nie zablokuje się tego, otwierając drzwi klamką. Co ciekawe, obydwie sytuacje nigdy nie mają miejsca przy włączonym zapłonie lub włączonym silniku - wtedy centralny działa bez zarzutu. Sprawdzałem już pompkę w poszukiwaniu zimnych lutów, sterownik był resetowany - ale nic to nie daje. Ma ktoś jakiś pomysł? Bo mi już się chyba wyczerpały :(
    Pozdrawiam!
  • Poziom 15  
    czy ktos rozwiazal ten problem?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Moderator na urlopie...
    Dość, bo się straszny bałagan zrobił! Autor już pewnie dawno swój problem rozwiązał, a inni dopisują się zadając inne zapytania..!
    Zamykam, a kto nie znajdzie podpowiedzi, tak tutaj, jak i na naszym forum, to ptoszę zakładać nowe wątki!