Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Vaillant EcoTec złącze krawędziowe X41

09 Sty 2012 09:48 1902 5
  • Poziom 8  
    Czy da się dokupić do kotła Eco Tec do złącza X41 wtyk z zaciskami śrubowymi? Instalatar nie podłączył czujnika sprzęgła (sam czujnik znalazłem w środku w kotle!!! ale złączki już niestety nie). Wedle instrukcji wtyk ten powinien być w pudełku z regulatorem pogodowym (430f), ale niestety w tym co zostawił instalator tego złącza nie znalazłem.

Krawiec
  • Specjalista - systemy grzewcze
    Można kupić w RKS. Kosztuje kilkadziesiąt zł. Instalatora za uchoo wytargaj, niech Ci w zębach tą kostkę przyniesie.
  • Poziom 8  
    Z tym instalatorem to długa historia. Niestety jest i będzie nieosiągalny.

Krawiec
  • Poziom 18  
    No to super instalator, przed wyborem następnego zweryfikuj opinie.
  • Poziom 8  
    Wiesz do roboty jako takiej nie mam zastrzeżeń. Gość był polecony przez jedną dużą hurtownie elektroinstalacyjną a i znajomy z pracy u którego robił kotłownie i nie narzekał.
    Tak naprawde to o czujniku sprzęgła dowiedziałem się z forum, a znalazłem go całkiem przypadkiem w środku w kotle jak postanowiłem podłączyć zdalne sterowanie do drugiego obiegu grzewczego i trzeba było podpiać sie do magistrali e-bus w kotle. Zresztą był tam sobie w środku woreczek foliowy jeszcze z paroma innymi rzeczami jak i z instrukcją instalatora...
    Tak jak pisałem instalator jest nieosiągalny - wykończyła go skutecznie nasza służba zdrowia.

Krawiec
  • Poziom 33  
    Mogę podesłać, tylko koszt przesyłki.
    Pisz na PW.