Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ProXmar MEMO - osobisty menadżer zdarzeń (terminarz)

nyquist 05 Mar 2012 10:05 11250 40
 • #31
  nyquist
  Poziom 25  
  Chciałbym poinformować o nowej wersji programu, oznaczonej numerem 0.5.1.4. w której:

  - poprawiono zgodność z systemem Windows 7,
  - usunięto usterkę powodującą występujący w niektórych przypadkach błąd nieprawidłowej daty,
  - dodano informację o możliwości dobrowolnej dotacji na rzecz rozwoju programu.

  Wersja instalacyjna do pobrania na www.proxmar.pl

  ps. Jako twórca programu chciałbym finalnie dopracować go tak, aby oddać w ręce użytkowników narzędzie intuicyjne i wolne od wad. Jestem świadomy, że program nie jest jeszcze wolny od usterek, dlatego ponawiam prośbę o zgłaszanie wszelkich wykrytych błędów oraz innych sugestii odnośnie działania programu za pomocą formularza dostępnego z poziomu menu.
  Staram się usuwać na bieżąco zgłoszone błędy oraz sukcesywnie udoskonalać program zgodnie z otrzymanymi od Was sugestiami.
 • #32
  nyquist
  Poziom 25  
  Mój osobisty APEL do użytkowników ProXmar MEMO
  W tym miejscu apeluję także do osób odpowiedzialnych za moderację o nie usuwanie tego wpisu. To jest dla mnie bardzo ważne. Być może użytkownicy zechcą się odwdzięczyć za użytkowane programy, a Szymek odzyska zdrowie.

  Jeżeli korzystasz z któregoś moich programów:
  ProXmar MEMO, Katalog tranzystorów 2007 by Nyquist lub Nyquist DNS Tester,
  proszę, rozważ przekazanie 1% swojego podatku Szymonkowi.

  ProXmar MEMO - osobisty menadżer zdarzeń (terminarz)

  Ten chłopczyk na zdjęciu to właśnie Szymek Efler, synek brata mojej żony.
  To dziecko walczy z nowotworem w szpitalu.


  Informacje o Szymku i historia jego choroby: http://szymonefler.blogspot.com


  Jak pomóc?
  Wypełniając swój PIT w rubryce „Numer KRS” wpisz 0000037904,
  natomiast w rubryce "Informacje uzupełniające – Cel szczegółowy 1%" wpisz 17052 Efler Szymon.

  Pomóc Szymkowi możesz także dokonując dobrowolnej wpłaty bezpośrednio na konto:
  Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
  ul. Łomiańska 5
  01-685 Warszawa
  Nr konta: 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
  z dopiskiem:
  17052 Efler Szymon - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

  Jednocześnie proszę o nie komentowanie tego wpisu, to nie jest potrzebne. Jeśli chcesz pomóc, po prostu przekaż mu swój 1%.

  Z góry bardzo dziękuję.
 • #33
  nyquist
  Poziom 25  
  Chciałbym poinformować o nowej wersji ProXmar MEMO 0.5.1.8, do pobrania oczywiście ze strony www.proxmar.pl.

  Jednocześnie ponawiam mój APEL do użytkowników moich programów oraz wszystkich Was Koledzy Elektrodowicze o przekazanie 1% podatku Szymonkowi. On teraz bardzo potrzebuje pomocy, a Was to nic nie kosztuje, może oprócz chwili poświęconego czasu na wypełnienie 2 rubryczek w swoim PIT...

  Dziękuję.
 • #34
  nyquist
  Poziom 25  
  I jest nowa wersja ProXmar MEMO, oznaczona 0.6.0.1. Nowości to m.in. możliwość eksportowania i importowania kalendarzy, dzięki czemu możliwe jest korzystanie z tych samych kalendarzy na różnych komputerach i w różnych miejsach, np. w domu i w pracy, oraz zapewnienie zgodności z systemem Windows 8.

  Aplikację pobrać można oczywiście ze strony www.proxmar.pl.

  ps. Jeżeli jest ktoś jeszcze, kto nie wysłał jeszcze swojego zeznania PIT, proszę przekaż 1% podatku Szymonkowi. Dziękuję.
 • #35
  ancesol
  Poziom 1  
  Witam, na wstępie chciałbym pochwalic twórcę programiku za to dzieło, chwalę co prawda nie z punktu informatycznego (bom laik tu ), ale za to z punktu uzytkownika. Program przydał mi sie w pracy urzędasa ;), pewno rozumiecie , mnóstwo spraw, terminów, przesuniec wczesniej uzgodnionych pism i spotkan, itp. itd.
  Wczesniej instalowałem i testowałem wszysko co dostepne na necie , około 7-8 podobnych programów, ale w nich albo nie intuicyjna obsluga, brak alarmow czy przypominania, powtarzalnosci przypomnien. W koncu SUPER program do organizacji pracy, JAK JUZ PISAŁEM URZĘDASA :) Przyda sie , dzieki niemu i "wam" klientom i petentom bedzie lepiej, szybciej i sprawniej, z mniejszymi poslizgami obsluga i załatwienie spraw ( mama nadzieję :)
  Przy okazji pytanie do twórcy- jak rozumiem, program nie komercyjny? czy zatem w moim małym urzędzie można poinstalowac na kompach wpółpracownikow zainteresowanych programem? ( około 8 stanowisk?)
  Wersja: 0.6.0.1 na WIN XP SP3 - dziala na razie OK, brak zauważalnych problemów, wczesniej zgłaszane problemy z datą nie wystepują. Pozdrawiam i gratuluję.
 • #37
  arte7
  Poziom 15  
  Witam, Zainstalowałem najnowsza wersje z pańskiej strony. Niestety podczas uruchomienia wyskaluje okienko z takim komunikatem: "Failed to set data for "ProXmar Memo" . A po pokazaniu się okna programu nie można wprowadzić żadnego zdarzenia, tak jakby przyciski były nieaktywne. System Windows XP pro i antywirus McAfee.
  Proszę o pomoc.
 • #38
  matrixt
  Poziom 1  
  Witam!

  Chciałem podpiąć się pod powyższy temat. Niedawno zainstalowałem Pana program. Ma naprawdę duże możliwości. Aczkolwiek mam 2 propozycje (w związku z moją pracą, gdzie go wykorzystuję):
  a) brakuje mi cykliczności kwartalnej oraz ostatniego dnia (funkcja co miesiąc nie uwzględnia faktu różnej liczby dni w różnych miesiącach);
  b) byłby Pan chyba pierwszym, jeśli zaimplementował by Pan funkcje przypomnienia np. 1 dzień roboczy przed daną datą (np. wydarzenie wypadające w niedziele byłoby przypominane w piątek).
  Jeszcze raz gratuluję i z niecierpliwością czekam na kolejne wersje Pana programu

  matrixt
 • #39
  steevens
  Poziom 9  
  Nijak nie mogę skonfigurować podstawy - wyskakujących powiadomień. Ustawiam zadanie, ale mimo przeróżnych prób komunikaty nie pojawiają się. Czy ktoś wie dlaczego?
 • #40
  thefirm
  Poziom 10  
  Panowie mam coś istotnego do zapytania.

  Odinstalowałem ten 'program' - nigdzie go nie ma, mimo to przy włączeniu systemu pojawiają się irytujące powiadomienia. Jak to usunąć raz a dobrze ? Nie mogę tego znaleźć w szukajce Windows 8.1 ani w panelu z programami.

  Dzięki.
 • #41
  christopherus
  Poziom 2  
  Po pobraniu nie można go uruchomić.