Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ProXmar MEMO - osobisty menadżer zdarzeń (terminarz)

nyquist 05 Mar 2012 10:05 11250 40
    nyquist
    Poziom 25  
    Chciałbym poinformować o nowej wersji programu, oznaczonej numerem 0.5.1.4. w której:

- poprawiono zgodność z systemem Windows 7,
    - usunięto usterkę powodującą występujący w niektórych przypadkach błąd nieprawidłowej daty,
    - dodano informację o możliwości dobrowolnej dotacji na rzecz rozwoju programu.

Wersja instalacyjna do pobrania na www.proxmar.pl

ps. Jako twórca programu chciałbym finalnie dopracować go tak, aby oddać w ręce użytkowników narzędzie intuicyjne i wolne od wad. Jestem świadomy, że program nie jest jeszcze wolny od usterek, dlatego ponawiam prośbę o zgłaszanie wszelkich wykrytych błędów oraz innych sugestii odnośnie działania programu za pomocą formularza dostępnego z poziomu menu.
    Staram się usuwać na bieżąco zgłoszone błędy oraz sukcesywnie udoskonalać program zgodnie z otrzymanymi od Was sugestiami.
    nyquist
    Poziom 25  
    Mój osobisty APEL do użytkowników ProXmar MEMO
    W tym miejscu apeluję także do osób odpowiedzialnych za moderację o nie usuwanie tego wpisu. To jest dla mnie bardzo ważne. Być może użytkownicy zechcą się odwdzięczyć za użytkowane programy, a Szymek odzyska zdrowie.

Jeżeli korzystasz z któregoś moich programów:
    ProXmar MEMO, Katalog tranzystorów 2007 by Nyquist lub Nyquist DNS Tester,
    proszę, rozważ przekazanie 1% swojego podatku Szymonkowi.

ProXmar MEMO - osobisty menadżer zdarzeń (terminarz)

Ten chłopczyk na zdjęciu to właśnie Szymek Efler, synek brata mojej żony.
    To dziecko walczy z nowotworem w szpitalu.

Informacje o Szymku i historia jego choroby: http://szymonefler.blogspot.com

Jak pomóc?
    Wypełniając swój PIT w rubryce „Numer KRS” wpisz 0000037904,
    natomiast w rubryce "Informacje uzupełniające – Cel szczegółowy 1%" wpisz 17052 Efler Szymon.

Pomóc Szymkowi możesz także dokonując dobrowolnej wpłaty bezpośrednio na konto:
    Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
    ul. Łomiańska 5
    01-685 Warszawa
    Nr konta: 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
    z dopiskiem:
    17052 Efler Szymon - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

Jednocześnie proszę o nie komentowanie tego wpisu, to nie jest potrzebne. Jeśli chcesz pomóc, po prostu przekaż mu swój 1%.

Z góry bardzo dziękuję.
    nyquist
    Poziom 25  
    Chciałbym poinformować o nowej wersji ProXmar MEMO 0.5.1.8, do pobrania oczywiście ze strony www.proxmar.pl.

Jednocześnie ponawiam mój APEL do użytkowników moich programów oraz wszystkich Was Koledzy Elektrodowicze o przekazanie 1% podatku Szymonkowi. On teraz bardzo potrzebuje pomocy, a Was to nic nie kosztuje, może oprócz chwili poświęconego czasu na wypełnienie 2 rubryczek w swoim PIT...

Dziękuję.
    nyquist
    Poziom 25  
    I jest nowa wersja ProXmar MEMO, oznaczona 0.6.0.1. Nowości to m.in. możliwość eksportowania i importowania kalendarzy, dzięki czemu możliwe jest korzystanie z tych samych kalendarzy na różnych komputerach i w różnych miejsach, np. w domu i w pracy, oraz zapewnienie zgodności z systemem Windows 8.

Aplikację pobrać można oczywiście ze strony www.proxmar.pl.

ps. Jeżeli jest ktoś jeszcze, kto nie wysłał jeszcze swojego zeznania PIT, proszę przekaż 1% podatku Szymonkowi. Dziękuję.
    ancesol
    Poziom 1  
    Witam, na wstępie chciałbym pochwalic twórcę programiku za to dzieło, chwalę co prawda nie z punktu informatycznego (bom laik tu ), ale za to z punktu uzytkownika. Program przydał mi sie w pracy urzędasa ;), pewno rozumiecie , mnóstwo spraw, terminów, przesuniec wczesniej uzgodnionych pism i spotkan, itp. itd.
    Wczesniej instalowałem i testowałem wszysko co dostepne na necie , około 7-8 podobnych programów, ale w nich albo nie intuicyjna obsluga, brak alarmow czy przypominania, powtarzalnosci przypomnien. W koncu SUPER program do organizacji pracy, JAK JUZ PISAŁEM URZĘDASA :) Przyda sie , dzieki niemu i "wam" klientom i petentom bedzie lepiej, szybciej i sprawniej, z mniejszymi poslizgami obsluga i załatwienie spraw ( mama nadzieję :)
    Przy okazji pytanie do twórcy- jak rozumiem, program nie komercyjny? czy zatem w moim małym urzędzie można poinstalowac na kompach wpółpracownikow zainteresowanych programem? ( około 8 stanowisk?)
    Wersja: 0.6.0.1 na WIN XP SP3 - dziala na razie OK, brak zauważalnych problemów, wczesniej zgłaszane problemy z datą nie wystepują. Pozdrawiam i gratuluję.
    arte7
    Poziom 15  
    Witam, Zainstalowałem najnowsza wersje z pańskiej strony. Niestety podczas uruchomienia wyskaluje okienko z takim komunikatem: "Failed to set data for "ProXmar Memo" . A po pokazaniu się okna programu nie można wprowadzić żadnego zdarzenia, tak jakby przyciski były nieaktywne. System Windows XP pro i antywirus McAfee.
    Proszę o pomoc.
    matrixt
    Poziom 1  
    Witam!

Chciałem podpiąć się pod powyższy temat. Niedawno zainstalowałem Pana program. Ma naprawdę duże możliwości. Aczkolwiek mam 2 propozycje (w związku z moją pracą, gdzie go wykorzystuję):
    a) brakuje mi cykliczności kwartalnej oraz ostatniego dnia (funkcja co miesiąc nie uwzględnia faktu różnej liczby dni w różnych miesiącach);
    b) byłby Pan chyba pierwszym, jeśli zaimplementował by Pan funkcje przypomnienia np. 1 dzień roboczy przed daną datą (np. wydarzenie wypadające w niedziele byłoby przypominane w piątek).
    Jeszcze raz gratuluję i z niecierpliwością czekam na kolejne wersje Pana programu

matrixt
    steevens
    Poziom 9  
    Nijak nie mogę skonfigurować podstawy - wyskakujących powiadomień. Ustawiam zadanie, ale mimo przeróżnych prób komunikaty nie pojawiają się. Czy ktoś wie dlaczego?
    thefirm
    Poziom 10  
    Panowie mam coś istotnego do zapytania.

Odinstalowałem ten 'program' - nigdzie go nie ma, mimo to przy włączeniu systemu pojawiają się irytujące powiadomienia. Jak to usunąć raz a dobrze ? Nie mogę tego znaleźć w szukajce Windows 8.1 ani w panelu z programami.

Dzięki.
    christopherus
    Poziom 2  
    Po pobraniu nie można go uruchomić.