Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Passat b5 fl 2003r. 110 km pompowtryskiwacz

09 Sty 2012 14:47 2743 4
  • Poziom 9  
    Mam pytanie odnośnie pompowtrysków. Od jakiegoś czasu mam problem z wtryskiem o nr 3. Pierwszy raz padł mi pół roku temu później po 2 miesiącach a następnie po miesiącu. Teraz na moje oko znowu jest odwieczny mój problem już nie wiem co robić. Zmienić mechanika? Cały czas kupuję używany w cenie 450zł. Objawy są następujące: na początku" charczenie"tak jakby rozrusznika, następnie przy prędkości ok120 km/h zapala sie kontrolka "kontrola trakcji" a gdy jeździ się jakiś czas to zapalają się kontrolki STOP oraz ABGAS WERKSTATT. Co może mieć wpływ na to że co chwilę się tak dzieje? Jeszcze raz się pytam co robić? Mam nadzieję że ktoś naprowadzi mnie na punkt wyjścia.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 40  
    Kupić nowy lub zregenerować obecny.
    Polecam Pezal z Gdańska, ale uwaga bo tanio nie mają.
  • Poziom 20  
    Pomylił się nie 110 tylko 101km wojtek w 2003 nie było już pompy to chłop biegnie teraz do garażu i szuka kodu silnika

Dodano po 3 [minuty]:

A w nawiasie niech ten twój mechanik zmieni wiązkę do pompek i będzie ok
  • Poziom 9  
    każdy mówi inaczej 104km ; 101km ;110km ciezki temat dziś byłem na komputerze u innego mechanika i wyskoczył błąd "niestabilnośc pracy silnika" usłyszałem pytanie zy próbowałem mu zwiększyć liczbę km i czemu się nie udało.