Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Honda Civic 6 elektryczne szyby tył

10 Sty 2012 13:48 2705 4
  • Poziom 9  
    Witam,
    Chciałbym w Hondzie 6 (Aerodeck) 98r zamontować z tyłu elektryczne szyby gdyż do tej pory miałem manualne a okazyjnie kupiłem całe wnętrze drzwi tylnych wraz z siłownikami okablowaniem i przełącznikami. Mam też moduł sterowania szybami prawdopodobnie właśnie od modelu z 4 szybami el. wraz z wiązka kabli z przednich drzwi. Proszę o pomoc w podłączeniu (jakiś schemat instalacji lub sposób) gdyż nie posiadam w kostkach w drzwiach potrzebnych kabli do szyb i będę musiał je podpiąć ręcznie i nie wiem skąd je wziąć ani jak to zrobić bo słyszałem że to trzeba z modułu a nie z akumulatora bezpośrednio.
    Proszę o pomoc :)
  • Poziom 43  
    Moduł steruje tylko szybą AUTO w drzwiach kierowcy, reszta bezpośrednio z przycisków
  • Poziom 9  
    Dzięki wielkie, tylko teraz mam problem bo chciałem wziąć zasilanie spod przycisku drzwi pasażera (zn na środku obok ręcznego) ale przypadkiem zrobilem zwarcie zasilania z masą i spalił mi się bezpiecznik wymieniłem go ale w aucie nie ma prądu jakby go immobilaizer zablokował i nie wiem za bardzo jak resetować komputer cały i immobilaizer :/
  • Poziom 43  
    Nie ma żadnego resetowania, sprawdzić dokładnie bezpieczniki
  • Poziom 9  
    bezpieczniki były dobre nie wiem co się stało ale wyciągnąłem kluczyk i odpiąłem akumulator na trochę i wszystko zaczęło działać :)
    Takie pytanie mam jeszcze czy jak podepnę obie tylne szyby pod prawą przednią to nie będzie palić bezpiecznika (20A) i czy coś się nie stanie z instalacja?