Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Honda Civic 6 elektryczne szyby tył

marcin21z 10 Jan 2012 13:48 2900 4
    marcin21z
    Level 9  
    Witam,
    Chciałbym w Hondzie 6 (Aerodeck) 98r zamontować z tyłu elektryczne szyby gdyż do tej pory miałem manualne a okazyjnie kupiłem całe wnętrze drzwi tylnych wraz z siłownikami okablowaniem i przełącznikami. Mam też moduł sterowania szybami prawdopodobnie właśnie od modelu z 4 szybami el. wraz z wiązka kabli z przednich drzwi. Proszę o pomoc w podłączeniu (jakiś schemat instalacji lub sposób) gdyż nie posiadam w kostkach w drzwiach potrzebnych kabli do szyb i będę musiał je podpiąć ręcznie i nie wiem skąd je wziąć ani jak to zrobić bo słyszałem że to trzeba z modułu a nie z akumulatora bezpośrednio.
    Proszę o pomoc :)
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    milejow
    Level 43  
    Moduł steruje tylko szybą AUTO w drzwiach kierowcy, reszta bezpośrednio z przycisków
    marcin21z
    Level 9  
    Dzięki wielkie, tylko teraz mam problem bo chciałem wziąć zasilanie spod przycisku drzwi pasażera (zn na środku obok ręcznego) ale przypadkiem zrobilem zwarcie zasilania z masą i spalił mi się bezpiecznik wymieniłem go ale w aucie nie ma prądu jakby go immobilaizer zablokował i nie wiem za bardzo jak resetować komputer cały i immobilaizer :/
    milejow
    Level 43  
    Nie ma żadnego resetowania, sprawdzić dokładnie bezpieczniki
    marcin21z
    Level 9  
    bezpieczniki były dobre nie wiem co się stało ale wyciągnąłem kluczyk i odpiąłem akumulator na trochę i wszystko zaczęło działać :)
    Takie pytanie mam jeszcze czy jak podepnę obie tylne szyby pod prawą przednią to nie będzie palić bezpiecznika (20A) i czy coś się nie stanie z instalacja?