Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Honda Civic 6 elektryczne szyby tył

10 Sty 2012 13:48 2705 4
 • Poziom 9  
  Witam,
  Chciałbym w Hondzie 6 (Aerodeck) 98r zamontować z tyłu elektryczne szyby gdyż do tej pory miałem manualne a okazyjnie kupiłem całe wnętrze drzwi tylnych wraz z siłownikami okablowaniem i przełącznikami. Mam też moduł sterowania szybami prawdopodobnie właśnie od modelu z 4 szybami el. wraz z wiązka kabli z przednich drzwi. Proszę o pomoc w podłączeniu (jakiś schemat instalacji lub sposób) gdyż nie posiadam w kostkach w drzwiach potrzebnych kabli do szyb i będę musiał je podpiąć ręcznie i nie wiem skąd je wziąć ani jak to zrobić bo słyszałem że to trzeba z modułu a nie z akumulatora bezpośrednio.
  Proszę o pomoc :)
 • Poziom 43  
  Moduł steruje tylko szybą AUTO w drzwiach kierowcy, reszta bezpośrednio z przycisków
 • Poziom 9  
  Dzięki wielkie, tylko teraz mam problem bo chciałem wziąć zasilanie spod przycisku drzwi pasażera (zn na środku obok ręcznego) ale przypadkiem zrobilem zwarcie zasilania z masą i spalił mi się bezpiecznik wymieniłem go ale w aucie nie ma prądu jakby go immobilaizer zablokował i nie wiem za bardzo jak resetować komputer cały i immobilaizer :/
 • Poziom 43  
  Nie ma żadnego resetowania, sprawdzić dokładnie bezpieczniki
 • Poziom 9  
  bezpieczniki były dobre nie wiem co się stało ale wyciągnąłem kluczyk i odpiąłem akumulator na trochę i wszystko zaczęło działać :)
  Takie pytanie mam jeszcze czy jak podepnę obie tylne szyby pod prawą przednią to nie będzie palić bezpiecznika (20A) i czy coś się nie stanie z instalacja?