Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Radio ford 2014. Jak wpisać kod do radia?

guciioo 18 Dec 2004 18:49 3770 8
    guciioo
    Level 16  
    Mam takie pytanie?? Zakupiłem niedawno samochód z radiem Fd 2014 i nie moge tego radia właczyc mam kod tylko nie wiem jak się go wpisuje na wyswietlaczu nic się nie swieci ani nie mruga. Czy moze mi ktos poradzic lub przesłac instrukcje?
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    c280
    Level 27  
    a wyświetla jakieś tło .może radio nie jest wogóle podłączone.
    guciioo
    Level 16  
    Radio jest włączone bo delikatnie szumi jak jest podgłoszone na full.

Dodano po 5 [minuty]:

A jak sie sprawdza tą żarówke i jak sie ja wymienia?? Czy ta zarówka jest ogulnie dostepna?
  • Helpful post
    Ambulans
    Level 21  
    Możesz tam założyć żarówke od kontrolek z F126p. :D
    olecki
    Level 27  
    Jak szumi i "staje" na stacjach to fajnie-do sklepu elektronicznego-poprosisz o żarowke do forda pod lcd-napewno dadza Ci dobrą ale z wymiana to sie i tak pobawisz jak nie masz lutownicy.
    Pozdrawiam
  • Helpful post
    SlaweK
    Level 43  
    Zalezy która to wersja Forda2014, starsza z gałką o której piszą koledzy czy nowsza z głośnością na klawiszach. W pierwszej łatwo wymienić żarówkę i faktycznie lubi się przepalać. Pasuje bagetowa 12V 1,2W od deski rozdzielczej w maluchu. Ale do nowszego Forda2014 już podchodzi się inaczej. Tam żarówki są w plastikowcych "oprawkach", trochę trudniej się je wymienia. Ale do tego właśnie bym zaczął naprawę. Ostrożnie i mądrze wyjmuj radio, zaczepy w Fordach trzymają bardzo mocno.

SławeK
    guciioo
    Level 16  
    Zaraz po świetach sprubuje z ta zarówka moze to to?? P.S Dziekuje za rady odezwe sie po swietach.

Zdrowych Wesołych Świąt

Radio gra elegancko po wymianie żarówki zaczepy tez czymały bardzo mocno za wszystkie rady DZIĘKUJE BARDZO. Pozdrawiam i Zycze DOSIEGO ROKU.

3 posty scalono. Tyle ambarasu o jedną żaróweczkę, teraz pewnie znacznie lepiej gra! <SławeK>