Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jakie kolumny stereo do CA Azur 650a od 1200 do 2200zł

leon8125 11 Jan 2012 00:30 2211 10
    leon8125
    Level 13  
    Jak w temacie kupiłem wzmacniacz CA Azur 650a i teraz zbieram na kolumny jest wiele opcji na rynku ale wole zapytać fachowców. Kiedyś słuchałem STX MX 140 i powiem że mnie miło zaskoczyły, myślę nad nimi?

Moje pomieszczenie do odsłuchu to 16m2 ale niebawem zmieni się na 24m2.
    słucham muzyki (i tu problem ) praktycznie każdej trance, rege, rap, rock, klasyczna.

Dzięki wielkie za pomoc.
  • Helpful post
    vanissh
    Level 22  
    Nowe czy niekoniecznie? Jeśli nowe to posłuchaj Pylon Pearl i STX fx-300, dół i góra twojego budżetu. W tej cenie są jeszcze Siesty, ale chyba nie tak uniwersalne w muzyce jak fx-y.
  • Helpful post
    benek161
    Level 21  
    Za 2200zł można zrobić 3way classic które pobiją na łeb STX i tonsile
    vanissh
    Level 22  
    Tylko, że autor nie pisze nic o DIY, a że można to inna sprawa.
    User removed account
    User removed account  
    leon8125
    Level 13  
    Przemyślałem wszystko, wiec tak DIY i używane też mogą być do 1700 max nowe do 2200 i tu STX FX 300 wygrywają.
    Jak już mówiłm dopiero zbieram pieniążki jeszcze nie zdecydowałem w jaki sposób chcę je wydać.
    leon8125
    Level 13  
    Panowie czy te KOLUMNY B&W DM640i BOWERS & WILKINS spełnią moje oczekiwania?
    przemo-lukas
    VIP Meritorious for electroda.pl
    A któż to może wiedzieć? Prawdę mówiąc, to odpowiedzi, które tu padają powinny być tylko i wyłącznie wskazówkami co warto było by posłuchać.
    leon8125
    Level 13  
    A czy cena 1900zł za 2 sztuki jest dobrą ceną? A z możliwoscią odsłuchu tych głosników bedzie bardzo ciężko dość stary model i w sklepie ciężko spotkać. Dlatego pytam o wasze rady i opinie.

Dodano po 2 [godziny] 55 [minuty]:

Interesuja mnie jeszcze takie: " Dali Suite 2.8: Które waszym zdaniem będą lepsze do muzyki nr 1: trance , 2: rap ,hiphop , 3 classic, 4 rock.