Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio internetowe, jak ściągac muze?

menuna 18 Gru 2004 20:50 1635 9
  • #1 18 Gru 2004 20:50
    menuna
    Poziom 2  

Nie wiem, czy moja prośba jest na miejscy, gdyz nie orientuje sie w kwestiach prawnych takich przedsiewziec, ale chodzi o to, ze znalazlem radio, ktore puszcza muzyje bardziej niz dora :D Szkopol w tym, ze jest to bez zadnego komentarza, ani przypisu "co jest grane". Dlatego tez szukam opcji, ktora umozliwi nagranie interesujacych mnie kawalkow. Koezystam z showcast'a pod Winamp 2.81. Czy ktos jest w stanie pomoc? Z gory wielkie THX

0 9
  • #4 20 Gru 2004 11:46
    ralph03
    Poziom 18  

Ten piewszy program to tylko pod linuxa ??
    Bo z tego co pamietam to RipCast nie jest darmowy :(
    A jak kiedyś uzywałem cukiereczków to wyskakiwało mi ze moj adres IP poszedl do ich serwera ze zgłoszeniem piractwa :(

0
  • #5 20 Gru 2004 15:28
    elektronik321
    Poziom 22  

streamripper 1.31 dobry prosty program w obsłudze jednym przyciskiem właczasz zgrywanie wszystkiego co aktualnie leci w radiu net

0
  • #6 21 Gru 2004 19:04
    .Wiśnia
    Poziom 28  

hehs... ja nie miałem problemow z streamripper...Ps. jest jak pod linucha jak pod winde jeszcze chyba pod maca z tego co widziałem ....wystarczy znacz strone domowa programu :)

0
  • #7 30 Gru 2004 12:46
    mruwa
    Poziom 12  

a ja moge polecic BOOMbox internet radio player, bardzo duza ilosc stacji radiowych i oczywiscie mozliwosc nagrywania piosenek. Programik dzieli je na oddzielne mp3, nazywa i juz mozna sluchac w winampie.

chcialem dodac instalke ale nie chciala wejsc :(

0
  • #8 30 Gru 2004 15:54
    .Wiśnia
    Poziom 28  

mruwa napisał:

chcialem dodac instalke ale nie chciala wejsc :(
    zapoznaj sie z regulanimen a wtedy zobaczysz dlaczego nie moogłes dodac :\

0
  • #9 30 Gru 2004 16:04
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto