Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic KX-TEM824 - czy warto?

grzekol 11 Sty 2012 09:09 1300 3
  • #1 11 Sty 2012 09:09
    grzekol
    Poziom 9  

Witam

Szukam analogowej centrali telefonicznej do małej firmy. W chwili obecnej potrzebujemy minimum 3 linie zewnętrzne, ale najlepiej oczywiście jeśli będzie ich więcej. Budżet jakim dysponujemy to ok 2000zł. Wspomniany Panasonic kosztuje właśnie w tych granicach. Ma 6 LZ i 16 LW co w zupełności spełnia moje oczekiwania. Jednak jak wygląda kwestia stabilności tej centrali i jej ogólnych możliwości? Czy do centrali dołączone jest oprogramowanie do konfiguracji? Czy jest wymagany telefon systemowy?

Pozdrawiam

• #2 24 Sty 2012 21:22
    kaz69
    Poziom 27  

Witam.
    Wersja podstawowa to 3/8 a nie 6/16!!! ale jest możlowość rozbudowy kartami po 3/8 do 8/24. Ma wbudowaną sekretarkę. Programuje się przez USB lub systemowy. Telefo systemowy nie jest wymagany ale jeden ułatwia życie w sekretariacie.

• #3 24 Sty 2012 22:30
    instalatorPBS
    Poziom 26  

Podstawa KX-TEM to 6 na 16. 3 na 8 ma KX-TES.
    Telefon systemowy jest wymagany przy nagrywaniu wiadomości.
    RP

• #4 03 Lut 2012 15:59
    grzekol
    Poziom 9  

W końcu zdecydowałem się na KX-TES824 + tel. systemowy który rzeczywiście jest niepotrzebny jeśli nie chce się nagrywać zapowiedzi. Wszystko skonfigurowałem przez dołączone oprogramowanie, mam w tej chwili wykorzystane wszystkie 3 linie miejskie i 6 wewnętrznych (z czego 2 faxy) i wszystko działa doskonale. Zaznaczę tylko, że pierwszy raz robiłem instalacje centrali telefonicznej, co świadczy o tym że instalacja jest relatywnie prosta :) Polecam tą centralkę

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME