Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Saeco odea sporty miga dioda

11 Sty 2012 14:40 3502 4
  • Poziom 2  
    Witam! Mam problem z Saeco Odea Sporty, ekspres dziwnie sie zachowuje po wlaczeniu odrazu mryga szybko czerwony wykrzyknik i nic nie mozna zrobic , jak wyjme pojemnik z woda to zapala sie zielona kontrolka a jak wloze to gasnie wyjme pojemnik na fusy to wykrzyknik miga wolniej wloze dalej miga szybko Prosze o jakąś podpowiedz moze to jakas pierdułka mam nadzieje ze nie bede musial dawac do naprawy Bardzo Prosze o pomoc POZDRAWIAM
  • Poziom 2  
    Witam! czy zapowietrzony to nie sadze bo woda ze spieniacza leci szybko i plynnie byl odkamieniany wiec to chyba nie to, jak przycisne przycisk pary i wlacze automat to migaja wszyskie diody dookola, i wtedy kombinujac przyciskami i pokretlem ilosci wody moge poruszyc zaparzaczem czy tesz mieli kawe dziwne jest to ze jak wyjme pojemnik z woda to swieci sie zielona lampka a jak wloze to czerwony wykrzyknik miga szybko, np. otwarcie drzwiczek zaparzacza powoduje zwolnienie migajacego wykrzyknika.Może jest jeszcze cos co moglbym sam zrobic az takim laikiem niejestem troszke bawie sie w te ekspresy ale ten jakis wyjatkowy.
  • Poziom 8  
    mam ten sam problem i nie wiem co trzeba zrobić aby go rozwiązać.
    Proszę więc wszystkich o podpowiedź :?: :?:
  • Poziom 2  
    U mnie to samo... Co radzicie?
  • Poziom 25  
    Przelać większą ilość wody. Jak nie pomoże, to najprawdopodobniej zaśniedziałe styki wtyczki na przepływomierzu, bo jest zalewany przez cieknący zawór pary. Ewentualnie zablokowana turbinka w przepływomierzu przez brud, ostatecznie uszkodzony przepływomierz. Znajduje się on z tyłu ekspresu na wężyku między pompą a zbiornikiem wody.