Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Saeco nina plus schemat uchwytu filtra

Pol_P 11 Sty 2012 21:51 3348 4
  • #1 11 Sty 2012 21:51
    Pol_P
    Poziom 2  

Witam,
    mam problem modelem Saeco Nina Plus, napar nie przechodzi przez filtr w uchwycie,jak gdyby brakowało ciśnienia, bez filtra woda płynie dobrze.
    Rozebrałem uchwyt aby wyczyścić, a było co czyścić, ale w trakcie tego wypadła mi
    mała sprężynka, którą nie wiem jak założyć. Czy może ktoś dysponuje zdjęciem, schematem tygielka i tego co jest pod tymi trzema śrubkami?

4 4
  • #2 21 Sty 2012 16:02
    damwal
    Poziom 1  

Mam to samo:/
    Udało Ci się może to naprawić / dojść przyczyn?

2
  • #3 25 Sty 2012 13:00
    Pol_P
    Poziom 2  

Udało się tylko częściowo, powodem było zatkane sitko i musisz je tak wyczyścić aby pod światło widać było wszystkie dziurki. Przetykałem cieniutką igiełką. Niestety nie udało mnie się założyć tej sprężynki...Możesz przesłać jakieś zdjęcie po odkręceniu tych śrubek?

2
  • #4 22 Lut 2013 13:24
    bartoszmail
    Poziom 10  

Witam widze podobny problem, z tym że mi sprężynka nie wypadła a jest problem z ciśnieniem. Ekspres tak jakby miał zamiar zaraz nalewać kawę i cichnie..wyciekną 2 krople i to wszystko. Oba sitka wyczyścilem, jak i również uchwyt filtra rozkręcałem i czyściłem. Czy ktoś może wie czemu tak się dzieje?

1
  • #5 18 Maj 2014 10:54
    Pol_P
    Poziom 2  

bartoszmail napisał:
    Witam widze podobny problem, z tym że mi sprężynka nie wypadła a jest problem z ciśnieniem. Ekspres tak jakby miał zamiar zaraz nalewać kawę i cichnie..wyciekną 2 krople i to wszystko. Oba sitka wyczyścilem, jak i również uchwyt filtra rozkręcałem i czyściłem. Czy ktoś może wie czemu tak się dzieje?

Witam,
    sprawdź czy woda leje się normalnie bez kolby. Przeczyść górną część również.
    Po rozebraniu kolby sprawdź czy igła zatykająca otwór wylewowy podnosi się jak
    naciągasz sprężynę.

Moderowany przez movzx:

0