Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki mikrofon pojemnośćiowy kupić do nagrywania w domu?

12 Sty 2012 16:11 4014 4
  • Poziom 2  
    Witam mam taką sprawę. Chcę zakupić mikrofon do nagrywania w domu
    za nieduże pieniądze, oczywiście zależy mi na jakości czyli dynamiczny będzie najlepszy. I wolał bym obejść wzmacniacz mikrofonowy kupując mikrofon pod załączę komputerowe (USB). Pytanie brzmi:

Czy mogę kupić taki mikrofon :

Linkl

i dokupić tylko przejściówkę pod USB ?

Link

Czy koniecznie muszę kupić taki jak w tym linku pod USB?

No i oczywiście z góry dzięki za odpowiedzi .
  • Poziom 26  
    Piszesz najpierw o mikrofonach dynamicznych a potem pokazujesz mikrofony pojemnościowe albo mylisz pojęcia albo konkretnie nie wiesz o co chodzi.Mikrofon potrzebuje przedwzmacniacza wiec ten z USB ma go w sobie wbudowanego [pewnie nie najlepszej jakości]Nie ma takiej przejściówki jakiej byś potrzebował :D Potrzebował byś mixera z zasilaniem phantom.
  • Poziom 2  
    Dzięki !
    Sorry pomyliło mi się .
    A może wiecie gdzie kupić i tani mikrofon pojemnościowy i wzmacniacz do niego
    jeśli ten na usb jest taki słaby .
    za przyzwoitą cenę.
    Ma ktoś jakieś pomysły ?
    czekam na linki
  • Poziom 26  
    Nie jest słaby tylko standardowy byłby lepszy ale z osobnym zasilaniem a takowego nie posiadasz wyjdzie znacznie drożej.BEHRINGER XENYX 502 To koszt około 200zł może trochę taniej ;D + koszt mikrofonu.Koszt samego zasilacza to około 130zł wiec lepiej dołożyć te 50zł i mieć już coś więcej. Tylko tyle że mixer będziesz miał na dłuższy kres czasu i możesz podłączyć mikrofon pojemnościowy i dynamiczny.Wiec jeżeli masz pieniądze lepiej kup mixer i mikrofon a jeżeli nie to mikrofon na USB