Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Maxcom Navi 432 czarny ekran po wgraniu Firmware

maxpower 12 Jan 2012 22:19 2829 4
 • #1
  maxpower
  Level 2  
  Odświeżę temat czymś nowym. Po wgraniu Firmware zrestartował się i teraz całkowicie straciłem kontakt z urządzeniem. Pali się pomarańczowa dioda i na tym działanie urządzenia się kończy. Ekran jest czarny, nie reaguje na żaden przycisk.
  Co mam zrobić żeby zaczął działać?
  Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
 • #2
  Pontikos
  Level 38  
  Boje sie ze jesli nie mozesz wejsc w tryb serwisowy, to niewiele zrobisz - jesli nie masz programatora kosci, hot air i takiego samego sprawnego urzadzenia, by bylo to jednoczesnie oplacalne.. Dawca czesci na Alledrogo...
 • #3
  maxpower
  Level 2  
  nie opłacalna inwestycja. na allegro kosztuje ok 200 zł, a nowy gps jest w takiej samej cenie.
  A można połączyć się po przez USB z pamięcią urządzenia
 • #4
  daq
  Level 10  
  Dołączę się do wątku.Mam podobnie jak kolega,navi zawiesiła się samoistnie po dłuższym okresie nie używania(tylko ekran startowy navi i dalej ciemno)Wrzuciłem na kartę pamięci nowy firmware , na ekranie ładnie się wgrywa "Program image success"Ale po restarcie ciemno jak w d...,można coś na tę przypadłość zaradzić?Dodam jeszcze że jak podłączam do kompa to nie widzi mi jej -nieznane urządzenie brak sterownika.
 • #5
  mashgsm
  Level 15  
  Witam,
  Jedyną metodą jak na tą chwilę jest plik jak w załączniku. Plik jest z innej nawigacji, ale w 99% kompatybilny. Da się wgrać każdą nawigację na kartę pamięci. Ja testowałem na Automapie. Port GPS com 7 prędkość 4800. Należy wrzucić na czystą kartę pamięci zawartość załącznika. Uruchomić urządzenie z wciśniętymi dwoma przyciskami u góry. Plik Maxcom_Navi_432_Firmware.zip jest sprawdzony przeze mnie. Powodzenia.