Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Maxcom Navi 432 czarny ekran po wgraniu Firmware

12 Sty 2012 22:19 2718 4
  • Poziom 2  
    Odświeżę temat czymś nowym. Po wgraniu Firmware zrestartował się i teraz całkowicie straciłem kontakt z urządzeniem. Pali się pomarańczowa dioda i na tym działanie urządzenia się kończy. Ekran jest czarny, nie reaguje na żaden przycisk.
    Co mam zrobić żeby zaczął działać?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 38  
    Boje sie ze jesli nie mozesz wejsc w tryb serwisowy, to niewiele zrobisz - jesli nie masz programatora kosci, hot air i takiego samego sprawnego urzadzenia, by bylo to jednoczesnie oplacalne.. Dawca czesci na Alledrogo...
  • Poziom 2  
    nie opłacalna inwestycja. na allegro kosztuje ok 200 zł, a nowy gps jest w takiej samej cenie.
    A można połączyć się po przez USB z pamięcią urządzenia
  • Poziom 10  
    Dołączę się do wątku.Mam podobnie jak kolega,navi zawiesiła się samoistnie po dłuższym okresie nie używania(tylko ekran startowy navi i dalej ciemno)Wrzuciłem na kartę pamięci nowy firmware , na ekranie ładnie się wgrywa "Program image success"Ale po restarcie ciemno jak w d...,można coś na tę przypadłość zaradzić?Dodam jeszcze że jak podłączam do kompa to nie widzi mi jej -nieznane urządzenie brak sterownika.
  • Poziom 15  
    Witam,
    Jedyną metodą jak na tą chwilę jest plik jak w załączniku. Plik jest z innej nawigacji, ale w 99% kompatybilny. Da się wgrać każdą nawigację na kartę pamięci. Ja testowałem na Automapie. Port GPS com 7 prędkość 4800. Należy wrzucić na czystą kartę pamięci zawartość załącznika. Uruchomić urządzenie z wciśniętymi dwoma przyciskami u góry. Plik Maxcom_Navi_432_Firmware.zip jest sprawdzony przeze mnie. Powodzenia.