Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

sharp ar 5415 wyskoczył błąd e70-02

serwis.copyart 13 Jan 2012 09:03 1691 6
    serwis.copyart
    Level 13  
    jak w temacie, sharp sr 5415 po wymianie tonera swieci błędem e70-02. Jak założymy z powrotem stary toner to świeci brakiem tonera ale błąd e70 nie świeci.
    Nie wiem o co chodzi, nie mam serwisówki. Widze że w tonerze jest czip, jak przełożyłem czip ze starego tonera do nowego to też świeci brakiem tonera ale bez błędu e70.
    serwis.copyart
    Level 13  
    dzięki za serwisówke. Teraz wiem że to laser daje ten błąd. Pytanie do kolegów czy idzie to jakoś naprawić czy wymiana na nowy, ewentualnie jaka cena.
    tato56
    Level 30  
    Dostań się do lasera rozbierz wyczyść(lustro poligonowe-lubi się zacierać miałem kilka takich przypadków) i powinno śmigać
    Pozdrawiam
    serwis.copyart
    Level 13  
    tak zrobię
    , w poniedziałek pojadę do klienta. Mam jeszcze jedno pytanie, a mianowicie mam na części kopiarkę Toshiba e-studio 120, oraz Olivetti d copia 120 wyglądają prawie identycznie jak ten Sharp, czy ten cały laser w tej Toshibie i Olivetti jest taki sam jak w Sharpie? Może ktoś się orientuje.
    tato56
    Level 30  
    Sprawdź ilość pinów w płytce lustra jeżeli jest taka sama t śmiało zmieniaj(tylko nie łap za lusterka)
    Pozdrawiam