Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wadowice - wybór anteny do odbioru telewizji DVB-T

adam_wad 13 Jan 2012 12:25 4247 3
    adam_wad
    Level 11  
    Witam mieszkam koło Wadowic, dosyć duża dziura tzn. w takiej niecce kilka lat temu sprawdzałem siatkową antenę ale miałem tylko dwójkę i to kiepską.

Więc muszę kupić antena dosyć dobrą i teraz zastanawiam się co będzie lepsze czy

szerokopasmowa
    np telmor DIGITmax HD

czy kierunkowa dipol

czy opticum

no i czy ze wzmacniaczem czy nie

przepraszam że z logami sprzedawców ale akurat te aukcje obserwuję trochu kasy jest więc nie chciałbym dwa razy kupować. Mnie wydaje się że antena kierunkowa ze wzmacniaczem ale chciałbym mieć pewność.

Dodam, że do Krakowa mam bliżej jak do Katowic (ok.50 i ok.75) ale nie wiem jak teren itp.
    krzych1-b
    Level 21  
    Przerabiałem ostatnio temat w Lublinie .W Media Markt człowiek polecił mi kupić i przetestować wewnętrzną antenę ze wzmacniaczem( koszt ok. 50 zł).Oczywiście jeżeli nie zda egzaminu , to w przeciągu tygodnia mogę ją oddać i zwrócą mi pieniądze.
    Dlaczego tak? Otóż w wieżowcu ( dokładnie 6-te i 3-cie piętro) dwóch sąsiadów kupiło owe anteny i wyobraź sobie na 3-cim piętrze odbiór był super a na 6-tym niestety porażka.Jak mi wytłumaczył , odbiór zależy od wielu czynników .
    Nie chcę się rozpisywać ,bo każdy w swoim regionie ma inne warunki.

Moja rada jest taka . Dogadaj się ze sprzedawcą , że kupisz jedną z tych anten pod warunkiem ,że będziesz zadowolony z odbioru.
    Po wtóre , zawsze masz prawo zwrotu towaru ,bez podania przyczyny w ciągu kilku dni ( jeśli się nie mylę ,to do tygodnia czasu-kiedyś było 3-y dni -sprawdź w swoim sklepie ile )
    Pozdrawiam.
    User removed account
    Level 1  
    bogi
    Level 29  
    adam_wad a skąd dotychczas odbierałeś analog? Spróbuj w tym samym kierunku.
    Jesteś w dołku w każdą stronę Kraków, Katowice, Skrzyczne, Luboń. Czeka Cie sporo prób.

Powodzenia