Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips CEM2000 nie czyta kopii CD

13 Sty 2012 19:23 2723 2
  • Poziom 2  
    Witam,
    zakupiłem w Biedronce radio samochodowe Philips CEM 2000.
    Chciałem je wymienić na starego 12 letniego Pioniera - bo nie czyta płyt z plikami mp3.
    Ale nowy Philips nie potrafi odtworzyć płyt muzycznych CD kopiowanych, lub tworzonych z plików mp3 jako CD-Audio. Po długim skanowaniu pokazuje error na wyświetlaczu. Za to od razu odtwarza oryginały CD Audio.
    W samochodzie wożę kopie a tu lipa.
    Zwróciłem więc radyjko i przeprosiłem się ze starym Pionierem który odtwarza każda płytę cd audio, nawet porysowaną.

Czy to jest mankament tego modelu, czy wszystkie nowe radioodtwarzacze są tak wyczulone ?
    Przymierzam się kupić coś w końcu porządnego, już nie z promocji i boję się że będzie to samo.
  • Poziom 19  
    Witam.

Nagraj płyty na najmniejszej prędkości i wtedy zobacz.

Pozdrawiam
  • Poziom 21  
    Ten philips z Biedronki to akurat żadna promocja - normalna cena sklepowa. Też miałem go kupić, ale pod dłuższym zastanowieniu wybór padł na LG LAC-2900RN, który czyta wszystko, ma Mosfet (ciągnie 16cm głośniki w drzwiach, aż miło), gra czysto, dobrze wyłapuje nawet słaby sygnał radiowy, no i czyta CD/MP3 plus CD TEXT. Brak zbędnych wodotrysków (kupiłem w Mixelectronics za 199pln, ale tam zwrotów nie przyjmują...).