Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Motorola Xoom 2 ? W Polsce?

14 Sty 2012 02:45 1000 4
  • Poziom 12  
    Witam!!
    Planuje kupno tabletu. Bardzo spodobał mi się motoroli Xoom 2. Jednak, że zdziwieniem stwierdzam, że jesteśmy prawdopodobnie jedynym państwem w którym nie jest on oferowany. Na oficjalnych stronach niemieckiej francuskiej nawet na czeskiej jest dostępny..... Czy ma ktoś jakieś informacje kiedy i czy w ogóle zadebiutuje u nas. Zawsze wiedziałem, że jesteśmy największym zaściankiem Europy ale znowu bez przesady !?
  • Poziom 12  
    A nie wie ktoś czy istnieje w takim razie możliwość spolszczenia Androida? Bo zrobiłbym najwyżej wypad za granicę do Czech po nią, no ale nie będzie po polsku.
  • Poziom 14  
    Każdy android ma wygrany język polski w standardzie.
  • Poziom 12  
    Xoom 2 będzie miał u nas teraz premierę, co prawda informacji dość skąpo ale w widziałem, że jest przedsprzedaż i jest info, że data premiery tabletu ma być 27 lutego - info TU.
  • Poziom 12  
    Tak słyszałem już dłuższą chwilę temu motorola opublikowała wiadomość na fb o wprowadzeniu tego modelu do oferty. Co do ceny to jeżeli ta cena na komputroniku, jest ceną która będzie obowiązywać w innych sklepach. To już mogę powiedzieć, że motorola poniesie klęske. Szykują się nowe modele tabletów, a motorola z taką ceną to nawet z obecnymi modelami nie będzie w stanie konkurować.