Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Motorola Xoom 2 ? W Polsce?

14 Jan 2012 02:45 1027 4
  • Level 12  
    Witam!!
    Planuje kupno tabletu. Bardzo spodobał mi się motoroli Xoom 2. Jednak, że zdziwieniem stwierdzam, że jesteśmy prawdopodobnie jedynym państwem w którym nie jest on oferowany. Na oficjalnych stronach niemieckiej francuskiej nawet na czeskiej jest dostępny..... Czy ma ktoś jakieś informacje kiedy i czy w ogóle zadebiutuje u nas. Zawsze wiedziałem, że jesteśmy największym zaściankiem Europy ale znowu bez przesady !?
  • Level 12  
    A nie wie ktoś czy istnieje w takim razie możliwość spolszczenia Androida? Bo zrobiłbym najwyżej wypad za granicę do Czech po nią, no ale nie będzie po polsku.
  • Level 14  
    Każdy android ma wygrany język polski w standardzie.
  • Level 12  
    Xoom 2 będzie miał u nas teraz premierę, co prawda informacji dość skąpo ale w widziałem, że jest przedsprzedaż i jest info, że data premiery tabletu ma być 27 lutego - info TU.
  • Level 12  
    Tak słyszałem już dłuższą chwilę temu motorola opublikowała wiadomość na fb o wprowadzeniu tego modelu do oferty. Co do ceny to jeżeli ta cena na komputroniku, jest ceną która będzie obowiązywać w innych sklepach. To już mogę powiedzieć, że motorola poniesie klęske. Szykują się nowe modele tabletów, a motorola z taką ceną to nawet z obecnymi modelami nie będzie w stanie konkurować.