Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

radio imago im-c2 (nie czyta kart pamięci lub samoczynnie przełącza się)

max9931 14 Sty 2012 16:31 3208 4
  • #1 14 Sty 2012 16:31
    max9931
    Poziom 9  

Mam problem z radiem model pw . Usterka radia polega na tym, że nie chce czasami odczytywać kart pamięci i wyświetla się napis MEMORY CARD (i nic się nie dzieje). A czasami radio szaleje i zaczyna samoczynnie przełączać się pomiędzy radiem, a USB choć nic nie jest podpięte do gniazda USB. Może ktoś miał podobny albo taki sam problem z radiem i zaradził temu. Proszę o pomoc. (albo ktoś posiada do niego schemat).

0 4
  • #2 16 Sty 2012 20:08
    irek654
    Poziom 8  

Ni epomogę Ci przy radiu ale za to mam prośbę mam takie radio i chciałbym je zamontować niestety nie mam ani pilota ani kości tak jakoś kupiłem na bazarze a teraz elektryk mówi ze bez kości nie da rady nie wiesz możezie to kupić albo daj jakies zdjęcia jak masz . pozdrawiam :D

0
  • #3 16 Sty 2012 23:10
    max9931
    Poziom 9  

jutro postaram się wrzucić zdjęcia kostki. Nie wiem gdzie można kupić taką kostkę

0
  • #4 17 Sty 2012 17:12
    irek654
    Poziom 8  

Max znalazłem kostke okazało sie za radą Sneaka ze pasuje kosta z zasilacza kompa stacjonarnego gorzej ze nie umiem tego podłączyć a boje sie ze spale jak pozmienia polaryzacje . Jeśli masz jakąś wiedze na temat podłączenia poratuj prosze

0
  • #5 01 Maj 2012 20:30
    dawinet
    Poziom 10  

witam,

mam dokładnie ten sam problem, to samo radio nie czyta kart sd powyżej 512mb, mam katre 4 gb i nie czyta jej natomiast karte 512mb czyta lecz czasami przy niektórych piosenkach przerywa zacina itp... karty sformatowane fat32

pomocy

2
  Szukaj w 5mln produktów