Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Renault Laguna II - 鄴速y napis SERVICE, inspekcja ustawiona na 30km

kidu22 14 Sty 2012 21:27 56967 50
  • Pomocny post
    #31 14 Sty 2012 21:27
    robokop
    Moderator Samochody

A jaki czujnik pilnuje zbie積o軼i?

• #32 14 Sty 2012 21:35
    krzysiekg7
    Poziom 16  

Tak tylko podrzuci貫m pomys, w tamtym roku mia貫m taki przypadek, 瞠 鈍ieci si sam Service a po ustawieniu zbie積o軼i przesta. A czy mia這 to zwi您ek z uk kontroli trakcji czy z czym innym nie wiem.

• #33 14 Sty 2012 23:45
    ozi-77
    Poziom 15  

krzysiekg7 napisa:
    Tak tylko podrzuci貫m pomys, w tamtym roku mia貫m taki przypadek, 瞠 鈍ieci si sam Service a po ustawieniu zbie積o軼i przesta. A czy mia這 to zwi您ek z uk kontroli trakcji czy z czym innym nie wiem.
    Dlaczego moderator nie usuwa takich g逝pich post闚???

Dodano po 6 [minuty]:

Pewnie ma spalon 瘸r闚k z o鈍ietlenia tablicy rejestracyjnej, a 鈍ieci ca造 czas bo ma 鈍iat豉 ustawione 瞠by zapala造 si po za陰czeniu zap這nu?

• Pomocny post
    #34 14 Sty 2012 23:47
    robokop
    Moderator Samochody

krzysiekg7 napisa:

Bo ten a tak do ko鎍a g逝pi nie jest, aczkolwiek ma這 prawdopodobny - teoretycznie ustawienie kierownicy do jazdy na wprost przy 幢e ustawionej zbie積o軼i k馧, mog這 by chyba powodowa protesty ze strony elektroniki.
    ozi-77 napisa:

Dlaczego moderator nie usuwa takich g逝pich post闚???

Natomiast ten ju o takie znamiona si ociera.

• #35 14 Sty 2012 23:49
    ozi-77
    Poziom 15  

ale do tego musia這 by 鈍ieci ESP i ABS, czy nie mam racji?

• #37 15 Sty 2012 09:30
    kidu22
    Poziom 35  

ozi-77 napisa:
    Pewnie ma spalon 瘸r闚k z o鈍ietlenia tablicy rejestracyjnej, a 鈍ieci ca造 czas bo ma 鈍iat豉 ustawione 瞠by zapala造 si po za陰czeniu zap這nu?

A to my郵isz jest m康re?

• #38 15 Sty 2012 10:30
    ozi-77
    Poziom 15  

kidu22 napisa:
    ozi-77 napisa:

A to my郵isz jest m康re?
    Je瞠li 鈍ieci sam serwis bez check engin to raczej silnika nie b璠zie to dotyczy這, a co mam doradzi go軼iowi jak On nawet pod kompa si nie pod陰cza, posprawdza豚ym na jego miejscu p造ny, o鈍ietlenie, ci郾ienie w oponach jak ma czujniki 瞠by ju pewne rzeczy wykluczy

• #39 15 Sty 2012 10:44
    Przemo9826
    VIP Zas逝穎ny dla elektroda

Ju 2 razy napisa貫m 瞠 kidu22 pod陰czy pod komputer, kidu22 to nie jest jaka popierd馧ka kt鏎a nie wie co ma robi. Jak Boga kocham, je郵i jeszcze raz kto napisze tu aby komputer pod陰czy rozdawa ostrze瞠nia b璠.

• #40 15 Sty 2012 11:10
    ozi-77
    Poziom 15  

[quote="kidu22"]W徠pie 瞠by by niski poziom p造nu, bo autko jezdzi po trasach.
    Nie wiem co to ma do rzeczy czy auto je盥zi po trasach czy po mie軼ie? A po drugie wydaje mi sie 瞠 w豉軼iciel nie ma kasy na nowy, a nie 瞠 nie ma czasu na napraw bo ile mo瞠 trwa wymiana takiego czujnika, mo瞠 warto by go wymieni i serwis zga郾ie

• #41 15 Sty 2012 11:53
    Przemo9826

ozi-77 napisa:
    Nie wiem co to ma do rzeczy czy auto je盥zi po trasach czy po mie軼ie?

Zr鏏 sobie tras z Zakopanego do Gda雟ka w tak pogod mo瞠 zrozumiesz.

ozi-77 napisa:
    mo瞠 warto by go wymieni i serwis zga郾ie

Za tak napraw to Ci dzi瘯ujemy, poziom oleju wskazuje, tak wi璚 czujnik jest dobry. Jak wcze郾iej ju napisa貫m b陰d czujnika w desce siedzi zawsze, nie pytaj dlaczego bo nie wiem, jest i ju i wymiana czujnika nie pomo瞠.

• #42 15 Sty 2012 12:07
    ozi-77
    Poziom 15  

Nie, nie zrozumie bo je瞠li silnik bierze olej to b璠zie go bra zawsze, a tak na marginesie to czy Wy razem 'sztame' trzymacie?
    Pierwszy raz s造sz 瞠by b陰d czujnika wyst瘼owa zawsze, jeszcze mi si nie zdarzy這

• #43 15 Sty 2012 12:14
    Przemo9826

ozi-77 napisa:

Nie, nie zrozumie bo je瞠li silnik bierze olej to b璠zie go bra zawsze

No do $%^&*() n璠zy, mowa o spryskiwaczu!

ozi-77 napisa:
    Pierwszy raz s造sz 瞠by b陰d czujnika wyst瘼owa zawsze, jeszcze mi si nie zdarzy這

Ale mi si zdarza, dziesi徠ki lagun po陰cza貫m i wiem!

Nie wiesz nie umiesz nie znasz si nie wypowiadaj si, poprzednie Twoje wypowiedzi pokazuj 瞠 r闚nie nie masz poj璚ia o tym samochodzie.

• #44 15 Sty 2012 12:29
    ozi-77
    Poziom 15  

Sorry zmyli貫m si w tym 6 po軼ie, a do tego czy si znam czy nie to my郵 瞠 si oka瞠 jak sprawa si wyja郾i

• #45 15 Sty 2012 12:32
    Przemo9826

ozi-77 napisa:
    bo ma 鈍iat豉 ustawione 瞠by zapala造 si po za陰czeniu zap這nu?

To si nazywa 鈍iat豉 szwedzkie/skandynawskie Panie specjalisto to raz, po drugie poka mi w kt鏎ej lagunie owe 鈍iat豉 za陰czaj si po w陰czeniu zap這nu? Mo瞠 jeszcze powiesz 瞠 po przekr璚eniu kluczyka? Tak wi璚 odpu嗆 sobie i nie kompromituj si.

• #46 15 Sty 2012 12:46
    ozi-77
    Poziom 15  

Szanowny Panie moderatorze, raczej na kluczyk nie da rady, chyba 瞠 drzwi otworzy, ale mo積a aktywowa te 鈍iat豉 za pomoc przycisku na prze陰czniku kierunkowskaz闚, lecz nie we wszystkich modelach, co do 鈍iate cytuje 'To si nazywa 鈍iat豉 szwedzkie/skandynawskie' to 鈍iat豉 s takie same jak w polsce, tylko ta opcja mo瞠 si tak nazywa. I tu znowu zacytuje 'Tak wi璚 odpu嗆 sobie i nie kompromituj si.'

• #47 15 Sty 2012 12:53
    Przemo9826

No to jak zapalaj si po zap這nie?

• #48 15 Sty 2012 12:57
    kidu22
    Poziom 35  

Dobra jak naprawi to autko to, napisze co by這 bo widze 瞠 Kolejnego Pottera Dzi瘯uje za odpowiedzi.

• #49 05 Lut 2012 21:27
    kidu22
    Poziom 35  

I mam pytanko jakie 瘸r闚ki podchodz jako postoj闚ki z przodu. Autko ma teraz 3W.

A nie mia貫m chwilowo czasu na demonta akku .

• #51 05 Lut 2012 21:30
    kidu22
    Poziom 35  

No to za tydzie wiem co b璠e robi.

Szukaj w 5mln produkt闚