Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka electrolux EWT 1011 podczas prania pralka przerywa swoją pracę.

+tofer 14 Jan 2012 21:04 6520 4
  • #1
    +tofer
    Level 11  
    Witam

    Mam dość ciekawy przypadek z pralką w tytule. Otóż już dwa razy się zdarzyło, że podczas prania pralka przerywa swoją pracę i najzwyczajniej "buczy". Wyciągnięcie wtyczki pomaga - ale to zawsze pomaga :D . Dziś w nocy np. zatrzymała się chyba przed płukaniem i wirowaniem. Ale dwa razy wyciągnięcie z gniazdka sprawiło, że pralka ukończyła prać. Pobiera wodę, nie pracuje raczej głośno a najgorszy jest brak powtarzalności. Czy ktoś miał z Państwa taki przypadek.
    Pozdrawiam

    Krzysiek
  • Helpful post
    #2
    User removed account
    User removed account  
  • #3
    +tofer
    Level 11  
    Nie sprawdzałem tego jeszcze ale znalazłem dokument dotyczący wchodzenia w tryb serwisowy, testowania i odczytywania błędów. Jedyny błąd jaki był to E41. Ale po wykasowani więcej się nie powtórzył. Natomiast jak zacząłem testować to przy teście dotyczącym wypuszczania wody i wirowania słychać było podobne dźwięki.
    Czy masz może PN tej pompy?

    Pozdrawiam
  • Helpful post
    #4
    User removed account
    User removed account  
  • #5
    +tofer
    Level 11  
    Bardzo dziękuje za pomoc. Nie wymieniłem jeszcze pompy, ale kiedyś przyjdzie na nią czas. Na pewno nauczyłem się testować podzespoły pralki i odczytywać błędy.