Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV 32 cale do 1500pln, zlacze ethernet

marianbylozajete 14 Sty 2012 21:23 1919 8
  • #1 14 Sty 2012 21:23
    marianbylozajete
    Poziom 2  

Witam

Zastanawiam się nad kupnem nowego TV do max 1500pln ale byłbym mile zaskoczony jeśli znalazłoby się coś interesującego poniżej tej ceny.

Na czym mi zależy:

- do max 32 cali ze względu na mały pokój, od telewizora będę oddalony max 5m.
    - złącze ethernet(rj-45) żeby była możliwość podłączyć go do domowego serwera i uchronić się przed bieganiem do niego z dyskiem czy pendrive
    - FullHD
    - na kontach widzenia tak bardzo mi nie zależy ze względu na to że będę praktycznie cały czas skierowany do niego na wprost
    - w miarę ekonomiczny jeśli chodzi o zużycie energii
    - możliwość zamocowania na ścianie

TV będzie używany do oglądania filmów, raczej rzadko do telewizji, ale i opcja serfowania po Internecie również mnie interesuje (tutaj w sensie dużego monitora a nie korzystania z softu producenta, chociaż i to jeśli będzie w miarę na wysokim poziomie to chętnie).

To wszystko co teraz przychodzi mi do głowy, liczę na odpowiedź.

Pozdrawiam

• #2 14 Sty 2012 22:18
    Pablo1964
    Moderator

Przy odległości 5 m ekran 32" będzie zdecydowanie za mały.

• #3 14 Sty 2012 22:20
    marianbylozajete
    Poziom 2  

No z tymi 5m to może przesadziłem. Tak około 3m, wziąłem pod uwagę złą szerokość pokoju.

• #4 15 Sty 2012 20:24
    marianbylozajete
    Poziom 2  

Nie wierzę że nie macie żadnej sugestii?

• #5 16 Sty 2012 10:08
    OK2STO
    Poziom 19  

Tydzien temu kupilem LG 32LV375S, s internetem i Sat tunerem, chodzi bardzo dobrze. To w Czechach cena 9900 koron , po przeliceniu na zlotowki to jest okolo 1600 zlotych.
    Jarda

Dodano po 1 [minuty]:

Dodaje, jest to LED , zlacze na internet RJ i WIFI - tylko na wifi musisz dokupic WIFI modul.
    Jarda

• #6 16 Sty 2012 16:14
    Mylagos
    Poziom 19  

Poszukaj modelu Sony CX520. Jest to dosyć dobry telewizor, a i posiada sporo funkcji internetowych (w tym DLNA)

• #7 16 Sty 2012 18:38
    marianbylozajete
    Poziom 2  

Dzięki za propozycje. Z tego co widzę do Soniaka musiałbym trochę dołożyć, LG prezentuje się całkiem nieźle.

A może jakaś propozycja od Samsunga? Trochę poczytałem i podobno mają całkiem dobrze sprawujące się aplikacje na TV.

• #8 20 Sty 2012 00:19
    kwas106
    Poziom 10  

Co do samsunga to polecam LE32D550, kupiłem go z 2 miesiące temu w cenie promocyjnej 1200 zł, czyli tyle za ile w necie najtaniej kupisz i jak na razie jestem zadowolony - jedyna wada to odświeżanie 50 Hz tak więc do gier nie polecam ale do oglądania filmów jak najbardziej. Jest to telewizor w przeciwieństwie do ledowego LG to LCD i jeśli chcesz oglądać bezprzewodowo filmy z komputera to trzeba dokupić moduł wifi - ja mam zwykłym kabelkiem za 20 zł podłączony do routera.

• #9 22 Sty 2012 10:22
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant
 Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME