Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

E51 zawiesza się gdy ktoś dzwoni

15 Sty 2012 13:47 1479 7
  • Poziom 13  
    Witam, trafiła do mnie Nokia E51 z dość dziwnym objawem. Gdy ktoś dzwoni telefon po chwili się zawiesza tzn. ekran jest cały czas podświetlony, wibruje cały czas trwa to tak ok 30-60 sek. (na ekranie normalnie wszystko widać, numer itp),po czym telefon się wyłącza. Po włączeniu działa dalej sprawnie aż do momentu kiedy ktoś nie zadzwoni. Zmieniony soft na najnowszy, zmieniony PC, hard resety ale problem nie znika. Dodam że telefon nie zablokowany przez sieć.
    Miał może ktoś podobny problem?
  • Poziom 10  
    Czym zmieniałeś tego softa, z jakiej ver. na jaką?
  • Poziom 13  
    Telefon trafił do mnie już 410.34.001 więc tylko ponownie zaktualizowałem ze zmienionym PC. (PC zmieniany kilka razy). Dodam że wgrywałem również Phoenixem po dead USB ale też nic to nie dało.
  • Poziom 13  
    Bardzo przepraszam że odkopuje temat, ale problem wraca jak bumerang...
    Tak więc problem dotyczy jak wyżej napisałem tego samego telefonu.
    Soft wgrywany kilkanaście razy boxem jak i zwykłym kablem. Robiony nawet downgrade na różne wersje ale telefon dalej się zawiesza przy niektórych połączeniach przychodzących ale tylko wtedy gdy wskaźnik baterii pokazuje 1-4 kresek.
  • Poziom 33  
    Sprawdziłeś baterię?
  • Poziom 13  
    Sprawdzane na kilku egzemplarzach. Jeśli "ucieknie" trochę prądu z baterii telefon zawiesza się przy połączeniu przychodzącym.
    Zawis wygląda następująco: (wibruje cały czas i z głośnika słychać piszczenie, ekran pozostaje podświetlony i wszystko wyświetla).
  • Poziom 33  
    Myłeś go w wanience?
  • Poziom 13  
    Dostał 3 serie po 3 minuty ale to samo...
    Muszę sprawdzić jeszcze w poniedziałek ponieważ mam resztki IPA.