Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wzmacniacz Pioneer A -757 poszukuję schematu

19 Gru 2004 18:45 971 2
  • Poziom 10  
    Poszukuję schematu do tego wzmachola,ewentualnie informacji na temat układu PA 0016 który jest uszkodzony .
  • Pomocny post
    Poziom 12  
    Przygotuj sie na to że nietylko układ się uszkodził pewnie jeszcze jakieś tranzystory poleciały. Układ kupiłem na giełdzie RTV w Krakowie bo stąd pochodze za 55 zł . Serwisówke ściągnąłem od gościa z Warszawy za 25 zł plus koszt przesyłki razem 34.10 zł POWODZENIA
  • Poziom 10  
    Czy ten układ nie jest przypadkiem w technologii Mosfet ? Był bardzo zabezpieczony elektrostatycznie jak go kupiłem.(46 zł w koszalinie)Trzeba będzie uważać z lutowaniem.Tranzystory jescze nie sprawdzałem.Brakuje mi na płytce rezystora mocy 3,3 om.Taki duży biały prostokąt.Powinny być dwa obok siebie,a jest jeden.Rezystor obudowa ceramiczna z trzema nóżkami,więc chyba dzielony na pół.Takiego oryginalnego pewnie nie dostanę,może zastosuję dwa po 1,6 om. Nie wiem też jakiej jest mocy ,ale chyba 5 Watt wystarczy.Chętnie odkupię serwisówkę jak już nie będzie potrzebna lub ksero. / kundo(malpa)autograf.pl/Tranzystory też miałeś upalone? Kosztowne były?
    Pozdrawiam
    PS zapomniałem że twój pionner to 717, a mój 757, może mają inne końcówki ?