Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telefunken FS 535 chassis ICC8

19 Gru 2004 20:24 1305 6
  • Poziom 16  
    Pali tranzystor S2000AF.Napięcia są prawidłowe,elementy wokół trafopowielacza starałem się sprawdzić ,wyglądają na dobre.Sygnał odchylania dochodzący do bazy też ma prawidłowy przebieg.Trafo startuje na moment, pokazuje się wysokie napięcie i po ptakach! Czy jest sposób by sprawdzić trafo bez kupna nowego?Może jakieś sugestie?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 40  
    sposób na trafopowielacz? - tester trafopowielaczy. Podstaw kondensator w kolektorze tranzystora linii.
  • Poziom 12  
    Sprawdz cewki odchylajace //przerwy na polaczeniach //
  • Poziom 16  
    Witam.Po wymianie kondensatora 11n przy kolektorze s2000 ,telewizor chodzi normalnie.Dzięki za rady ale [color=red]niewiem [/color]co zrobić z fonią (tv z Niemiec) czy jest możliwość przestawienia jej na polską czy trzeba zastosować fonię równoległą?Nie mam pilota oryginalnego ,programy udało mi się zaprogramować Makiem 2002 ale z fonią nie wychodzi.W chassis siedzą:st 6395b1 ,ta8751an,ta8659cn. Może ktoś podpowie?Pozdrawiam.
  • Poziom 40  
    wejdź na stronę producenta np. MJM, poczytaj. Wpisz w wyszukiwarkę "przestrojenie", "fonia równoległa" i pokrewne hasła setki informacji.
  • Poziom 21  
    z kolorem sprwdz na plytce kineskopu tranzystor wzmacniaczy wizji lub zamien kabelki np.r z b czy bedzie za duzo wtedy niebieskiego jak dalej za duzo czerwonego to winne beda tranzystory w torze r a do tego tvc nie ma chyba trybu serwisowego po prostu wstaw fonie rownolegla
  • Poziom 16  
    Udało się przestawić głos Makiem na OIRT? i głos jest ok.Co do kolorów to były prawidłowe ,wkradł się jakiś błąd, "color" w nawiasach nie jest mój.Dzięki za zainteresowanie ,tv gra cacy.Pozdrawiam