Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PIONEER VSX 418 + KOREKTOR?

deki2005 16 Sty 2012 00:45 2116 4
  • #1 16 Sty 2012 00:45
    deki2005
    Poziom 2  

Witam.Jestem nowy na elektrodzie.Mam pytanie-czy jest możliwość podłączenia pod amplituner pioneera model VSX418 korektora no model PIONEER GR333.Ampli ma bardzo słaby zakres ustawień tonów niskich i wysokich.Czy jest fizycznie możliwe podpięcie korektora pod w/w ampli.poniżej link do fotek w/w ampli.pozdrawiam iz góry dziękuję za wszelkie sugestie.

tył ampli:

http://www.google.pl/imgres?q=pioneer+vsx418&...1&tbnw=210&start=0&ndsp=19&ved=1t:429,r:0,s:0

przód ampli:

http://www.google.pl/imgres?q=pioneer+vsx418&...1&tbnw=213&start=0&ndsp=19&ved=1t:429,r:4,s:0

Dodano po 1 [minuty]:

korektor który podałem to przykład-chodzi o to czy istnieje możliwosc podpięcia jakiegokolwiek korektora jak to ma miejsce przy wzmacniaczach stereo

0 4
  • #3 16 Sty 2012 10:10
    deki2005
    Poziom 2  

czyli jeżeli podłączę korektor pod ampli i włączę załóżmy radio to będzie działać ale jak np włączę muzykę z dvd które jest podłączone pod ampli to już nie?tak mam to rozumieć?przepraszam za dziwne pytania ale słaby jestem w te klocki-mam inny fach:)

0
  • Pomocny post
    #4 16 Sty 2012 10:32
    korrus666
    Poziom 40  

Zupełnie mnie nie zrozumiałeś. Jest zupełnie odwrotnie niż myślisz. To jest amplituner czyli wzmacniacz z radiem. Nie ma wyjścia na korektor zatem nie możesz użyć korektora do modyfikacji dźwięku z wbudowanego tunera radiowego. Korektor w twoim przypadku da się podłączyć tylko pomiędzy zewnętrzne jedno źródło dźwięku a amplituner. Czyli jeśli DVD podłączysz przewodem RCA do korektora a potem korektor do amplitunera to będziesz miał możliwość regulacji dźwięku tylko i wyłącznie dla DVD.

0
  • #5 16 Sty 2012 10:36
    deki2005
    Poziom 2  

Teraz rozumiem:) bo zastanawiałem się czy jest sens zakupu korektora....Bardzo dziękuję za pomoc-pozdrawiam i życzę miłego dnia

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo