Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

iPhone 3G nie dzwoni kiedy jest wygaszony / zablokowany

16 Sty 2012 20:03 1965 1
  • Poziom 12  
    Witam. Mam problem ze swoim iPhonem 3G polegający na tym, że telefon nie dzwoni, nie reaguje kiedy jest wygaszony. Wygląda to tak, że osoba, która chce do mnie zadzwonić słyszy, że nie odbieram, a telefon po prostu nie dzwoni, a kiedy go odblokuje mam informację o nieodebranym połączeniu. Tak samo w przypadku gdy przychodzi SMS. Problem nie występuje kiedy telefon leży niezablokowany, wtedy działa prawidło, natomiast kiedy tylko wygaszę / zablokuję go przyciskiem Power lub gdy sam automatycznie wygasi się po ustawionym czasie nie ma możliwości do mnie się dodzwonić.
    Nie jest to kwestia oprogramowania, bo wgrywałem już różne czyste wersje, za każdym razem konfigurując telefon jako nowy - bez wgrywania archiwizacji. Teraz jest zwykły soft 4.2.1 z oryginalnym basebandem, bez jailbreaka i ciągle to samo. Problem musi leżeć po stronie sprzętowej. Bardzo proszę o wszelkie sugestie i pomysły dotyczące naprawy tej usterki.
    Z góry dziękuję.
  • Poziom 9  
    Mam ten sam problem z IP4, soft 5.0.1 , JB - czasami jak jest wygaszony nie można sie do mnie dodzwonić, dzwoniący otrzymuje komunikat ze abonent jest nieosiągalny albo poza zasięgiem. Jestem w T-mobile, tydzień temu zgłosiłem to do nich lecz do dziś nie mogą zdiagnozować tego problemu, czy jest po ich stronie czy po stronie telefonu.

Ktoś miał podobny problem ??