Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

płyta indukcyjna Mastercook I3D64S vs I3DI64 S vs I4DE64 S

16 Sty 2012 23:02 4044 3
  • Poziom 9  
    Witam,

Przymierzam się do kupna płyty indukcyjnej zasilanie 380V.
    Z tego co przestudiowałem na forum wybór padł na Mastercooka pozostał jeszcze wybór modelu. W zasadzie wyselekcjonowałem 3 z dostępnych w promocji (chcę załapać się jeszcze na okap za 1 zł); natomiast nie wiem który wybrać.

I3D64S - najprostsza wspólne sterowanie wszystkimi palnikami

I3DI64 S - sterowanie za pomocą slidera jedno dla wszystkich pól - co o tym sądzicie..?

I4DE64 S ma funkcję memo - wydaje mi się nie potrzebna, natomiast fajne wydaje się osobne sterowanie dla każdego palnika,

Nie wiem jakie są jeszcze różnice między nimi oraz jaka elektronika w nich "siedzi"; dlatego proszę o radę którą wydaje się być najlepszym wyborem....
  • Poziom 10  
    Witam,

I3D64S i I3DI64 S mają 9 poziomów mocy do wyboru I4DE64 S 12 poziomów-większy wybór i większa moc grzania-wszystkie 3 płyty mają opcję Booster , która pozwala na szybkie osiągnięcie maksymalnej mocy grzania, jest to przydatne np. gdy szybko chcemy podgrzać dużą ilość wody-czajnik pełen wody czy np woda na makaron, ryż itp. w płycie I4DE64 S zastosowana jest funkcja Tempo (nie memo)-pozwala na uzyskanie informacji ile minęło czasu od ostatniej zmiany mocy czy od włączenia pola- czyli.np. gotujemy potrawę dajmy na to jajko ale zapomnieliśmy ustawić czasu gotowania-naciskasz przycisk, który wskazuje jak długo jajko się gotuje się.
    I3D64S to najprostszy model-więc i najtańszy, I3DI64 S I4DE64 S-zbliżona cena -skłaniałbym się jednak do rozwiązania z okrągłym sliderem znaczne ułatwienie szybkiego ustawienia mocy grzania chyba, że wolisz osobne sterowanie do każdego pola i większa moc-12 poziomów wówczas I4DE64 S.
  • Poziom 10  
    Z tym okapem za 1zł to się nie nastawiaj, bo w regulaminie jest że ilość produktów w promocji jest ograniczona, a skoro promocja trwa od 1 października to już dawno może ich nie być.
  • Poziom 10  
    Nie ma takich sytuacji, że klient nie otrzymuje nagrody gwarantowanej z promocji -jeżeli zabraknie konkretnych produktów promocyjnych proponowane są inne, tak jest m.in z okapami-proponują inne modele w przybliżonej cenie.