Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie PC do TV które nie ma wejścia PC - Dziwna Sprawa ....

marulek91 17 Sty 2012 18:51 1581 3
  • #1 17 Sty 2012 18:51
    marulek91
    Poziom 8  

Hej. Chcę podłączyć PC stacjonarny do telewizora który nie wejścia PC .

Więc zrobiłem tak - do kabla Chinch Video dokupiłem przejściówkę SVHS - gniazdo RCA . Podłączam ... a tam obraz jest ale Czarno biały :(

Komputer jest dość przedpotopowy ... ma 6 lat Intel Celeron D( służy jako dodatek) . Kartę graficzną niestety nie wiem jaka ...

Bardzo ale to Bardzo wdzięczny będę za każdą pomoc :)

0 3
  • #3 19 Sty 2012 12:21
    marulek91
    Poziom 8  

Kartę Graficzną mam Redeon 9250 ATI ( Instalowałem jak najnowsze sterowniki)
    System- Windows XP Professional 2002
    TV tak jak widać na Foto ( nie znam dokładnie modelu - zgubiłem książeczkę )
    Przestawiam systemy TV - Nie pomaga ( Europa Zachodnia/wschodnia/Anglia itp) Nie mam w TV przestawienie Pal - Secam.
    Mogę również dodać że na tym samym kablu podłączone DVD ma Kolory na ekranie

Resztę niech dodadzą foty :

Podłączenie PC do TV które nie ma wejścia PC - Dziwna Sprawa .... Podłączenie PC do TV które nie ma wejścia PC - Dziwna Sprawa .... Podłączenie PC do TV które nie ma wejścia PC - Dziwna Sprawa .... Podłączenie PC do TV które nie ma wejścia PC - Dziwna Sprawa .... Podłączenie PC do TV które nie ma wejścia PC - Dziwna Sprawa ....

Podłączenie PC do TV które nie ma wejścia PC - Dziwna Sprawa .... Podłączenie PC do TV które nie ma wejścia PC - Dziwna Sprawa .... Podłączenie PC do TV które nie ma wejścia PC - Dziwna Sprawa .... Podłączenie PC do TV które nie ma wejścia PC - Dziwna Sprawa .... Podłączenie PC do TV które nie ma wejścia PC - Dziwna Sprawa ....

Bardzo, bardzo proszę o pomoc!

0