Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Immergas Zeus Victrix 20 - szukam naczynia wzbiorczego c.o.

18 Sty 2012 12:44 2899 5
  • Poziom 10  
    Witam!
    Poszukuję naczynia wzbiorczego c.o. do kotła Zeus Victrix (płaskie, srtebrne, montowane na zasobniku). Niestety naczynie cieknie, a w Internecie nie bardzo mogę znaleźć. Z serwisem jakoś mi nie wychodzi - od miesiąca nie mogę się doprosić. A może zainstalować inne, nie firmowe? Mam trochę miejsca za kotłem - jest zabudowany i zewnętrzne naczynie nie będzie mi wizualnie przeszkadzać. Jakie parametry dla zamiennika? Ktoś pomoże?

adamm
    [3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej inżynierii materiałowej. Zarejestruj się
  • Specjalista - systemy grzewcze
    Jeśli Ci to nie przeszkadza, załóż naczynie zewnętrzne o poj. takiej jak oryginalne w kotle, lub większe. Wyjdzie dużo taniej niż oryginał. Oczywiście podłącz je w miejsce starego, a nie gdzieś tam w instalacji c.o.
  • Poziom 10  
    W miejsce starego nie podłącze, bo orginał jest płaski - montowany w obudowie kotła), kosztuje koło 350 zł.
    (Naczynie wzbiorcze 1.016451 (10 l) Immergas ) ma może ktoś taniej?

Immergas Zeus Victrix 20 - szukam naczynia wzbiorczego c.o.

adamm
  • Specjalista - systemy grzewcze
    Pisząc o miejscu podłączenia, chodziło mi o punkt hydrauliczny, w którym musisz się wpiąć. 10 litrowe naczynie reflex kosztuje ok. 100 zł w hurcie.
  • Poziom 10  
    Ok, doczytałem. Masz rację. Oczywiście chodziło Ci o miejsce wpięcia, mea culpa;)
    Piszesz, że Reflex 10 l.będzie ok? Poszukam i zainstaluję.
    Dzięki za pomoc.

adamm
  • Poziom 11  
    wyprowadziłem na zewnątrz plastikowymi rurkami i podłączyłem na zewnątrz wieszając naczynie 4x tańsze.
    Edut: u mnie padło i z drugiego obwodu naczynie takwieć dwa naczynia wiszą na zewnątrz kotła.

3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.