Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PSX (PsOne) kabel do telewizora.

Arounder 18 Sty 2012 16:36 1679 4
  • #1 18 Sty 2012 16:36
    Arounder
    Poziom 9  

Witam posiadam taki kabel do mojej konsolki PSOne (PSX) ta mała biała, nie ta duża szara :).

kabelek:

I teraz nie mam przejściówki na euro złącze. Tzn że te 3 kabelki można podłączyć do euro złącza i potem do telewizora. Lecz mam w telewizorze (Elemis):

Też 3 wejścia (czerwone, żółte i białe). Gdy podłączałem kabel od PSOne końcówkami odpowiednio do kolorów w telewizorze (tzn. czerwona końcówka, do czerwonego otworku i tak samo z żółtym i białym). I gdy już włączyłem AV2 (gdyż na AV i RGB nie było zero obrazu), ekran zaczął skakać, bez koloru. Kiedyś podłączałem przez tą przejściowkę do euro złącza i normalnie działała konsolka. Fakt te końcówki w kablu do TV po podłączeniu do telewizora są luźne, ale nawet jak je docisne to jest to samo. Czy to może być wina zepsutego kabla ? (mam 2 sztuki i na 2 jest to samo). Czy to wina telewizora (może wejścia zepsute lub źle podłączone ?).

Nieprawidłowo zamieszczone załączniki skasowałem!
    [_P_]

0 4
  • Pomocny post
    #2 18 Sty 2012 16:58
    Zolwik_2004
    Poziom 19  

Raczej wina telewizora. Spróbuj na innym np. u znajomego aby się przekonać

0
  • #3 18 Sty 2012 17:00
    Arounder
    Poziom 9  

Zolwik_2004 napisał:
    Raczej wina telewizora. Spróbuj na innym np. u znajomego aby się przekonać

Hmm spróbuję, jeszcze postaram się kupić na dniach przejściówkę i sprawdzić czy będzie to samo. Może telewizor wadzi.

0
  • #4 18 Sty 2012 19:29
    _PREDATOR_

VIP Zasłużony dla elektroda

Proszę poprawić załączniki w/g linku:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=9767614#9767614

0
  • #5 19 Sty 2012 12:50
    Arounder
    Poziom 9  

@Up już za późno nie mogę edytować posta :(.

A czy przez odtwarzacz DVD dałoby się podłączyć ?. Tak tylko pytam xD, ciekawe ile kosztuje taka przejściówka.

Wysłano info na PW o ponowne prawidłowe umieszczenie załączników/ zgodnie z zasadami forum!
    [_P_]

0