Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

JVC KD-R301 walnięty soft

sq2lyk 18 Sty 2012 23:05 1458 4
  • #1 18 Sty 2012 23:05
    sq2lyk
    Poziom 10  

Witam..
    Mam taki o to problem, postaram się go w miarę przybliżyć ale nie obiecuję, że w mi się uda

Otóż.. Mam takie o to radyjko JVC KD-R301 (jak w temacie), z którym mam problem..
    Zachowuje się tak jakby zepsuł mu się soft:
    - wciskam (przyciskam) klawisz od zmiany kanału i zamiast zmienić mi się kanał to zmienia mi się widok na wyświetlaczu, np. z nazwy stacji na godzinę - ta opcja jest dostępna pod innym klawiszem
    - chcę włączyć opcję ATT (dostępną pod klawiszem OFF/ON) to zmienia mi się Source (z CD na radio itd.)
    - z resztą klawiszy jest tak samo = pomyliły im się miejsca

Dalej...
    Tak się soft zepsuł, że nie czyta płyt, ba, nawet lepiej.. Radio nie wykrywa odtwarzacza CD, tak jak by go nie było.. Fajnie ? Jak dla mnie ch**owo

Podsumowując.
    Wg mnie jest to porąbany soft i jak go naprawić ?

P.S.
    Jak to się stało ? Odebrałem samochód z warsztatu po zmianie sprzęgła, wkładam panel ? I okazało się, że coś się zepsuło..

P.S. 2
    Zepsuty soft to tylko moje przypuszczenia...

0 4
  • #2 18 Sty 2012 23:32
    LWD11
    Poziom 29  

Resetowałeś, radio? czasami lubią się zawieszać. Reset z przycisku jak taki ma, albo odłącz je na chwile od prądu.

0
  • #3 19 Sty 2012 00:16
    sq2lyk
    Poziom 10  

Z przycisku resetowałem x i więcej razy. Odłączałem od zasilania też kilka razy, nawet przez hmm przez około miesiąc leżało w domu i po ponownym podłączeniu to samo było.

0
  • #5 30 Sty 2012 15:29
    sq2lyk
    Poziom 10  

Spawane nie wydaję mi się..
    Radio oddam do serwisu i zobaczymy co się stało. Tematu nie zamykam, bo jak odbiorę to może napiszę co się stało :)

0
  Szukaj w 5mln produktów