Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak wgrać nowe oprogramowanie do komputera w skodzie Fabii

19 Sty 2012 16:53 3701 7
  • Poziom 26  
    Witam. W jaki sposób można wgrać oprogramowanie do komputera w skodzie fabii? Samochód z 2002 roku silnik to 1.4 MPI. Od dłuższego czasu zauważyłem problem z dużym spalaniem benzyny, oraz co jakiś czas kasuje mi się licznik przebiegu dziennego jak i w czasie jazdy zaczynają świecić wszystkie możliwe kontrolki w liczniku. Posiadam kabel VAG-COM i proszę o porady czy problem mogę rozwiązać poprzez uaktualnienie softu, oraz w jaki sposób to zrobić? Pozdrawiam
  • Poziom 17  
    Samodzielnie a nawet przy "pomocy" VAG-a nie jesteś w stanie zrobić uaktualnienia softu. Wgrać jakieś uaktualnienia (jeśli tak owe istnieją )może tylko serwis skody (autoryzowany).
  • Poziom 40  
    Tym kablem co masz nie przeflashujesz sterownika.
    Problem raczej w okablowaniu. A dokładniej kable od grodzi do akumulatora.
  • Poziom 35  
    nece616 napisał:
    wgrać oprogramowanie do komputera w skodzie fabii?

A co to masz skode na Windowsie że ci system padł?

Pozatym diagnoza newralgicznych punktów wskazana.
  • Poziom 26  
    Wiązka na podszybiu była wymieniona już w tamtym sezonie. Też myślałem o niej ale tydzień temu ją sprawdziłem ponownie i raczej można ją wykluczyć. Nie pozostaje mi nic innego jak oddać samochodu do jakiegoś mechanika. Jak uda się ustalić problem napiszę co było przyczyną.
  • Admin grupy Samochody
    Ale tu nie chodzi o wiązkę na podszybiu tylko o wiązkę na podłużnicy.
  • Poziom 26  
    Samochód wrócił od mechanika jednak problem pozostał. Gdyby ktoś miał jakieś pomysły proszę o sugestie.